Apie mus

 

Kas yra NFQ

NFQ Technologies – tarptautinė, Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrimo kompanija, įgyvendinanti didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos ir prekybos sektoriuose. Kompanija specializuojasi milžiniškos architektūros meta paieškos variklių ir sėkmingų MVP kūrime bei vystyme. NFQ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2002 metais. 

 

NFQ prekės ženklas buvo sukurtas 1999 metais Vokietijoje bendraminčių Wolfgang Heigl ir Andreas Stegmann iniciatyva. 2000 metais prie NFQ prisijungė Darius Lebedzinskas, dabartinis NFQ valdybos narys ir bendraturtis. Nuo 2013 m. liepos NFQ vadovauja Paulius Insoda.

 

Šiandien NFQ Technologies dirba 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų. Kompanija kuria e. verslo ir verslo valdymo sistemas, didinančias klientų verslo efektyvumą bei konkurencinį pranašumą. 

 

Didžiausią NFQ veiklos dalį sudaro programinės įrangos kūrimas, taip pat daug dirbama su BI, data driven verslo vystymo sprendimais ir procesų optimizavimu, CRO bei UX/UI. Kartu su partneriais investuojama į naujus verslo projektus, kurių sėkme tikima ir kuriems galima padėti ne vien technologiniais sprendimais. 

 

Elektroninės rinkodaros paslaugų padalinyje dirba viena didžiausių ir profesionaliausių Lietuvoje SEO/SEM bei naujienlaiškių rinkodaros komandų, turinti patirties tiek pradedant visiškai naujus el. komercijos projektus, tiek didinant rinkos milžinų efektyvumą.

UX/UI dizaino ekspertai klientams padeda sukurti ne vien patraukliai atrodančias, bet, svarbiausia, verslo tikslams tarnaujančias ir pelną uždirbančias vartotojo sąsajas. Ekspertų sprendimai grindžiami ne nuojauta, o ilgamete patirtimi, skaičių, lankytojų bei rinkos analize.

Elektroninės komercijos konsultacijų padalinys ne tik kuria el. parduotuves bei interneto svetaines, bet ir padeda parinkti geriausius el. verslo partnerius – logistikos, finansų, apskaitos, didmeninės prekybos, IT ir kitas bendroves. NFQ yra „vienas langelis“ ir norintiems pradėti naują verslą, ir optimizuoti senąjį.

Klientų aptarnavimo padalinys užtikrina nepriekaištingus ryšius su klientais, padeda efektyviau naudotis naujais ir esamais el. verslo įrankiais, tobulina sprendimus bei sistemas.

Produktų kūrimo padalinys daugelį metų kasdien tobulina tarptautinių rinkos lyderių sistemas, pvz., kelionių paieškos projektą KAYAK ar daugiau kaip 5000 diegimų Europoje turinčią „OXID eShop“ platformą. Padalinys produktus dažniausiai kuria pasitelkdamas Agile metodologiją.

Projektų kūrimo padalinys dirba su fiksuotą užduotį turinčiais sprendimais. Padalinį sudaro web ir mobile komandos. NFQ projektų padalinys greičiui ir kokybei užtikrinti pasitelkia įvairias projektų valdymo metodologijas, praktikas bei įrankius, prisitaikydamas tiek prie didelių korporacijų procesų poreikių, tiek prie startuolių specifikos. Greitai kintančių verslo poreikių aplinkose NFQ naudoja Agile metodologiją, o prireikus pasitelkiama ir formali RUP metodika.


 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra