ES Projektainfq-technologies-kartu-su-smk-aukstaja-mokykla-igyvendina-europos-sajungos-investiciju-projekta

2024-07-02

„NFQ Technologies“ kartu su SMK Aukštąja mokykla įgyvendina Europos Sąjungos investicijų projektą

Projekto tikslas - sukurti automatizuotą krovinių maršrutų analizės ir suderinamumo platformą didžiausios komercinės vertės ir aukščiausios tikimybės sandoriams sudaryti ir taip sumažinti tuščių maršrutų koeficientą.

nfq-technologies-kartu-su-kautra-igyvendina-inovaciju-projekta-transporto-sektoriuje

2024-03-04

„NFQ Technologies“ kartu su „Kautra“ įgyvendina inovacijų projektą transporto sektoriuje

„NFQ Technologies“ kaip vienas iš projekto partnerių, kartu su projekto vykdytoju UAB „Kautra“, įgyvendina projektą „5G inovacijos transporto sektoriuje: išmanusis maršrutų planavimas ir valdymas“

pasinaudokite-galimybe-pritraukti-iki-50-000-eur-i-e-prekybos-sistemos-kurima

2023-08-25

Pasinaudokite galimybe pritraukti iki 50 000 Eur į e. prekybos sistemos kūrimą

Ekonomikos ir inovacijų ministerija (Inovacijų agentūra) vykdo labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimo programą, kurios metu galima užsitikrinti iki 50 tūkst. Eur investiciją elektroninės prekybos sprendimams diegti. Pasinaudodami programa galite pritraukti finansavimą įmonės veiklos skaitmeninimui ir taip padidinti konkurencinį pranašumą.NFQ Technologies daugiau nei 20 metų vysto technologijas prekybai, todėl neabejotinai gali pasiūlyti bene tinkamiausią sprendimą ir jį įgyvendinti.

stovendo-intelligence-daugiakanaliu-veiklos-procesu-tyrimo-ir-optimizavimo-platforma

2021-02-01

Stovendo Intelligence: daugiakanalių veiklos procesų tyrimo ir optimizavimo platforma

UAB „NFQ Technologies“ kartu su partneriu Kazimiero Simonavičiaus Universitetu įgyvendina Europos Sąjungos investicijų projektą, kuriuo siekiama padėti klientams kurti sėkmingą verslą, bendradarbiaujant su aukščiausios kompetencijos specialistais. Projekto tikslas – sukurti „Stovento Intelligence“ produkto prototipą, atliekant tam reikiamas mokslinių tyrimų ir eksprerimentinės plėtros veiklas. Projekto uždavinys – atlikti būtinuosius MTEP veiksmus, produkto prototipo sukūrimui.

nfq-technologies-daugiakanales-prekybos-startuoliui-vystyti-pasitelks-kauno-technologijos-universiteto-mokslininkus

2018-09-06

NFQ Technologies daugiakanalės prekybos startuoliui vystyti pasitelks Kauno Technologijos Universiteto mokslininkus

NFQ Technologies kartu su partneriu Kauno Technologijos Universitetu įgyvendina Europos Sąjungos investicijų projektą, kuriuo siekiama padėti klientams kurti sėkmingą verslą, bendradarbiaujant su aukščiausios kompetencijos specialistais.