Karjera

Atsidūrėte mūsų "karjeros puslapyje" ir skubate praslinkti pele visas misijas, vizijas ir vertybes, kurių paprastai tikitės prieš darbo skelbimus? Turime tokio funkcionalumo mygtuką iškart žemiau. Bet pažadame būti paprasti ir aiškūs, tad prašome iškart neskubėti.


Peržiūrėti atviras pozicijasKAS MES?

850+ kolegų komanda, savo idėjomis prisidedanti prie sėkmingų pardavimų (prekių, paslaugų ir pačių verslų), naujų procesų, verslo modelių ir gerų naudotojų patirčių. Daugiausiai dirbame el. komercijos, mobilumo, transporto ir logistikos srityse, tačiau nuolat stebime ir dalyvaujame perspektyviuose bei augančiuose rinkos segmentuose.

Taip pat:

 

  • Vadovai su techniniu išsilavinimu ir patirtimi;
  • Jokio politikavimo;
  • Praktiškai jokio “legacy” kodo (nebent klientams reikia pagalbos);
  • Visada esame atviri išbandyti, įvertinti ir panaudoti naujoves;
  • Mylime kolegas, suprantančius ar norinčius suprasti verslą greta technologijų.

KODĖL MES?


Taip, IT rinkoje dirbdami jau 20 metų, seniai nesame startuolis. Tačiau tame ir slypi mūsų sėkmė ir verslo stabilumas – savo pajamas NFQ uždirbame patys, savo kuriamais sprendimais ir gyvename ne iš investuotojų pasitikėjimo pažadais, jog ateityje būsime pelningi. Kuriame sėkmę šiandien. Renkamės bendradarbiauti su klientais, kurie pasitiki mūsų patirtimi ir gebėjimais sukurti tikrą sprendimą, neapsiribojantį vien kodo eilutėmis. Daugeliu atvejų mes pergalvojame verslo procesus, modelius, architektūrą ir, žinoma, technologijas. Šis požiūris mūsų kolegoms leidžia atrasti savo būdus ir sprendimus, teikti ir, svarbiausia, įgyvendinti idėjas, taip pat mokytis, tobulėti ir judėti komandose ar padaliniuose. Apie žaislus, paskatinimus ir pramogas net nesiplėsime – tai rinkos standartas ir visko turime. Norėsi kažko dar? Suorganizuosime, leisk mums žinoti, kaip padaryti tave laimingesniu.


O GAL TRUMPĄ AIŠKŲ Q&A?

Drąsiai. Ir pratęskime jo kūrimą kartu!


Q: Darbas iš namų?

A: Tiesą sakant - iš kur nori. Mūsų kolegos dirba Islandijoje, Albanijoje, ką jau kalbėti apie šiltus ir saulėtus kraštus.

 

Rodyti daugiau
Mes nustatome standartus
Dirbdami ir linksmindamiesi
Mes rūpinamės tuo, kas svarbiausia
Patys tapdami pokyčių dalimi
Mus įkvepia veiksmas
Ir ne tik rašant kodą
NFQ-Nerd-Party.jpg
NFQ-Night-Club.jpg
NFQ-Akademija.jpg
Mes vienijamės
Prie kompiuterių ir sportuodami


Skamba gerai? Prisijunk!

Pasikalbėkime