Atgal į Apie NFQ

Vadovų komanda

NFQ svarbiausia žmonės. Vadovų tikslas - padėti komandoms rasti geriausius sprendimus.

Paulius Insoda

Paulius Insoda

CEO

Sėkmingą verslą pirmiausia kuria ne technologijos, o žmonės. Didelę patirtį sukaupę talentingi profesionalai yra mūsų raktas, leidžiantis kurti daug pažangesnius sprendimus. Rūpinamės, kad NFQ sprendimai kurtų kuo didesnę vertę klientų verslams bei didintų jų konkurencinį pranašumą. O klientų sėkmė ir yra tai, kas augina mūsų kompaniją.

Vilius Česnauskas

Vilius Česnauskas

COO

Nedaug yra iššūkių, kurių nebūtų įmanoma išspręsti dirbant visa komanda. Kritinis mąstymas, bendro vaizdo matymas ir laiku priimami sprendimai leidžia sėkmingai valdyti žmonių darbo procesus, laikytis vis aukštesnių standartų ir nuolat siekti vis daugiau.

Tadas Gliaubicas

Tadas Gliaubicas

CTO

Šiuolaikiniame pasaulyje komandinis darbas – vienas pagrindinių organizacijos sėkmę lemiančių veiksnių. Didelį dėmesį skiriu komandiniam darbui, nes manau, kad tik tada galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Audrys Kažukauskas

Audrys Kažukauskas

CTO, HOMETOGO TEAM

NFQ visada turėjo pakankamai talento, patirties ir veržlumo sėkmingai įgyvendinti itin aukšto sudėtingumo projektus. Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma HomeToGo yra tik dar vienas to įrodymas.

Mindaugas Venckus

Mindaugas Venckus

CFO

Kritinis mąstymas ir duomenimis grindžiami sprendimai. Tai dalykai, kurie leidžia išvengti skubotų sprendimų, greičiau pasiekti norimą rezultatą ir padėti tvirtą pamatą mūsų ir mūsų partnerių sėkmei.

Tadas Četkauskas

Tadas Četkauskas

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

Taip jau nutiko, kad NFQ tapo ne šiaip mano kasdienės darbotvarkės dalimi, bet gyvenimo būdu. Man patinka kaip NFQ ir kaip mūsų klientai mąsto, kur link žengia. Tai beprotiškai dinamiškas ritmas.

Monika Vasiliauskaitė

Monika Vasiliauskaitė

Head of People and Culture

NFQ yra organizacija, kurioje susibūrę profesionalai pasiekia neįtikėtinų rezultatų. Tikime, kad mūsų stiprybė - laisvė pačiam prisiimti atsakomybę atkakliai vystant projektus iki geriausio rezultato. Mūsų formuojama kultūra atspindi kas mes esame, o mes esame didelė ir įvairi komanda. Nes NFQ mes drįstame daryti savaip.

Jurgita Juškienė

Jurgita Juškienė

HEAD OF COMMUNICATION

Kuo mane žavi komunikacijos menas? Kad tai dvikryptis eismas, kuriame klausytis tiek pat svarbu, kaip ir kalbėti. Kuo man patinka NFQ? Kad pasakyti ir išgirsti yra tikrai daug ko.

Jurgis Gylys

Jurgis Gylys

HEAD OF BUSINESS DIGITALIZATION

NFQ man yra erdvė, kur skaitmenizuoti ateities sprendimai kuriami šiandien, siekiant pavienius procesus ir technologijas transformuoti į harmoningas ekosistemas, vardan klientų veiklos efektyvumo ir unikalios jų vartotojų patirties.

Robertas Skardžius

Robertas Skardžius

Business development manager

Kasdien bendrauju su tūkstančiais įkvepiančių žmonių visame pasaulyje, kurie dalinasi neįtikėtinomis idėjomis ir savo vizija, koks turėtų būti ateities verslas. Galimybė būti ateities dalimi kartu su NFQ yra geriausia, ko galėčiau tikėtis iš savo antrųjų namų. 

Lukas Inokaitis

Lukas Inokaitis

Business development manager

Organizacijos turi aiškiai žinoti, kodėl jos egzistuoja ir koks yra jų pagrindinis tikslas. Technologijos niekuomet nestovi vietoje, o čia, NFQ, mes labai anksti supratome kokią vertę savo partneriams galime sukurti vedant juos skaitmenizacijos keliu. Man gera ir įdomu sutikti skirtingus verslus su jų unikalia istorija ir visados randu kuo naujo pasisemti iš kiekvieno mūsų partnerio. O jei dar pakeliui galiu padėti išspręsti jų sutinkamus iššūkius – juk tai abipusiškai laiminčios partnerystės kombinacija.