Naujienos2021-07-08

NFQ plečiamės – steigiame grupės įmonę Lenkijoje

Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrėja NFQ, šiuo metu turinti biurus Lietuvoje, Vokietijoje, Vietname ir Singapūre, plečiasi – šiemet planuoja steigti grupės įmonę Lenkijoje ir atidaryti naują biurą Krokuvos mieste.

2021-02-25

NFQ - didysis Lietuvos Verslo Forumo 2021 partneris

Šiemet esame didžiuoju Lietuvos Verslo Forumo 2021 partneriu. Tai didžiausia online verslo konferencija Lietuvoje, apjungsianti virš 7 000 verslininkų, ekonomistų, verslo ir vadybos konsultantų. Per 3 dienas dalyvių lauks 150+ pranešimų ir diskusijų. Kviečiame nepraleisti progos pasisemti įžvalgų iš mūsų komandos narių.

2021-02-01

Paulius Insoda: Ideali prekyba – be tarpininkų

Prekyboje pagrindiniai galios įrankiai yra tiekimas ir ryšys su galutiniu vartotoju. Tie, kurie kontroliuoja tiekimą, ir tie, kurie kontroliuoja ryšį su vartotoju, diktuoja taisykles visiems kitiems prekybos grandinės žaidėjams, Verslo žinioms rašo Paulius Insoda, NFQ CEO.

2020-11-19

NFQ tapome oficialiais Spryker Commerce OS partneriais

Oficialu: mūsų įmonė tapo oficialia Spryker Commerce OS partnere. Šios kompanijos vystomos technologijos tikslas – kurti bei efektyviai prižiūrėti didelio ir itin didelio masto elektroninės komercijos (e-commerce) projektus.

2020-11-02

NFQ tapo oficialiu AWS partneriu

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad NFQ nuo šiol esame oficialiu ir sertifikuotu debesų kompiuterijos milžino Amazon Web Services (AWS) partneriu.