Naujienos2022-07-26

Elektroninės komercijos plėtra atveria galimybes vietos specialistams augti su pasaulinio lygio vardais ir įrankiais

Didėjantys elektroninės prekybos mastai kuria poreikį ne tik didesnėms virtualioms parduotuvėms, bet ir sudėtingų e-komercijos platformų inžinierių paklausą. Daugiau nei 2000 tokių specialistų pasaulyje jungia į Lietuvos rinką atėję „valantic“, sudarantys galimybę vietos talentams tobulėti sprendžiant didelių e-komercijos projektų iššūkius.

2022-07-13

Kaip išplėsti savo el. parduotuvę ir tapti patraukliasniais savo klientams: Hans Natur sėkmės istorija

Esame e-komercijos ekspertai, tad kai į mus siekdamas atsinaujinti kreipėsi ekologiškų prekių vaikams verslas Hans Natur, apsidžiaugėme galimybe prisidėti prie vokiško e-komercijos prekybininko plėtros. NFQ sukurti technologiniai sprendimai Hans Natur padėjo plėstis bei tapti patrauklesniam ir patogesniam savo klientams.

2022-05-26

Kotryna Group transformacija: iš tradicinio į daugiakanalį prekybos verslo modelį

97 parduotuves valdančiam verslui sukūrėme sklandų daugiakanalės prekybos sprendimą padidinusi prekybos našumą ir verslo valdymo efektyvumą.

2022-05-25

Kaip padėjome Zivver sukurti saugesnį būdą dalintis duomenimis

Įmonės visame pasaulyje dirba su vis didesniais kiekiais jautrių duomenų, kuriais dalinasi su klientais, partneriais ir kitomis suinteresuotomis šalimis. Nors tai ir kuria daug pridėtinės vertės, atsiranda ir daugiau kibernetinio saugumo grėsmių. Mūsų partneris, Olandijos startuolis Zivver, sukūrė sprendimą, kuris užtrikrina saugesnius būdus dalintis duomenimis ir užkerta kelią jautrių duomenų nutekėjimui.

2022-05-11

Kaip mūsų technologiniai sprendimai padėjo Paprcuts išplėsti savo verslą į Prancūziją

NFQ sukurti Front-end sprendimai padėjo Paprcuts sukurti modernų ir klientams patrauklų e-parduotuvės įvaizdį, o Back-end programavimas — išvystyti daugiakanalį verslo modelį ir žengti į Prancūzijos rinką. Tai puikus pavyzdys, kaip technologiniai verslo plėtros sprendimai bei IT ekspertų kompetencijos įmonėms atneša apčiuopiamų rezultatų.