Atgal į Industrijas

Transportas ir logistika

Pastaraisiais metais transporto ir logistikos sektoriaus lyderiai optimistiškai žvelgia į ateitį – ekonomikai augant, didėja sandėliavimo poreikis, auga ir krovinių bei keleivių srautai.

Tačiau besikeičiantys klientų poreikiai, duomenimis grįsti sprendimai, išmanių sistemų poreikis ir augantis reguliavimas skatina sektorių pasitelkti technologijas ir skaitmenizuoti procesus.

Ateitis priklauso nuo sugebėjimo prisitaikyti

Kai sudėtingų procesų technologinė pažanga yra būtina verslo augimui, praverčia mūsų partirtis ir žinios. Didžiuojamės tokiais logistikos ir transporto sektoriui sukurtais sprendimais, kaip ERP sistema JAV jūrų pervežimo kompanijai Atlantic Express Corp., kuri leido ženkliai padidinti darbuotojų produktyvumą, ar anžeminių oro uostų paslaugų valdymo sprendimas SensusAero. Tai – patogi naudoti debesijos kompiuterija grįsta sistema, kuri leidžia planuoti, vykdyti ir stebėti visą oro uostų antžeminių paslaugų ciklą. 

Skaitmenizavimas padės išlikti priekyje

Kintantys klientų lūkesčiai, technologinė pažanga, nauji rinkos dalyviai ir nauji būdai bendradarbiauti ar konkuruoti transporto ir logistikos kompanijoms tiesiog nepalieka galimybės sėdėti sudėjus rankas; norėdami išlikti priekyje, verslai turi patys imtis veiksmų, kad prisitaikytų prie besikeičiančių sąlygų. 

  • 50 proc. transporto ir logistikos kompanijų vadovų teigia jaučiantys technologinių įgūdžių ir kultūros stoką savo kompanijose (PwC, 2017)

  • 28 proc. tranporto ir logistikos kompanijų laiko save technologiškai pažangiomis. Kai kurie transporto ir logistikos sektoriaus klientai jau šiandien gerokai jas lenkia: 41 proc. automobilių ir 45 proc. elektronikos pramonės įmonių laiko save technologiškai pažangiomis (PwC, 2017)

  • Startuoliai žengia į rinką siūlydami lankstesnę kainodarą ir naujus verslo modelius, bei dalinimosi ekonomika grįstus sprendimus

  • Prognozuojama, kad oro transporto keleivių skaičius per artimiausius 20 metų dvigubės (Air Transport Association, 2017)

  • Iki 2030, daugiau nei 60 proc. pasaulio gyventojų gyvens miestų teritorijose, taip sukuriant naujas galimybes viešojo transporto ir transporto dalinimosi sprendimams (United Nations, 2017)

Užtikrinkite savo sėkmę

Sektoriaus lyderiai jau dabar siekia užsitikrinti sėkmę skaitmeninių technologijų pagalba

Jau šiandien daugelis daugiausiai žmogiškojo darbo reikalaujančių procesų nuo sandėlio aptarnavimo iki paskutinio transportavimo kilometro yra automatizuojami.

Pažangios telematikos technologijos leidžia transporto kompanijoms rinkti duomenis apie bet kurį transporto priemonės elementą ir pasitelkti programinę įrangą nustatant efektyviausią maršrutą ar ekonomiškiausią krovinio kelionę nuo durų iki durų.

Mūsų patirtis kuriant krovinių ir keleivių oro, žemės ir jūrų pervežimo sprendimus gali padėti skaitmenizuoti net pačius sudėtingiausius jūsų verslo procesus. 


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai