Grįžti į kitas istorijas

Atlantic Express corp.

Mėgstame iššūkius, tad kai į mus kreipėsi JAV logistikos įmonė Atlantic Express Corp, apsidžiaugėme galimybe sukurti modernią bei išmanią ERP sistemą, apimančią visą automobilių eksporto ciklą.

Per 5 metus, šis sprendimas padėjo Atlantic Express Corp padidinti kasdienių užsakymų skaičių nuo mažiau nei 2.500 iki maždaug 10.000. Puikus pavyzdys, kaip technologinių verslų vystymo kompetencijos ir IT ekspertiškumas atneša apčiuopiamų rezultatų.

Verslo problema:

Mūsų bendradarbiavimas su Atlantic Express Corp prasidėjo, įmonei pastebėjus, kad jos standartinė įmonės išteklių planavimo (angl. Enterprise resource planning arba ERP) sistema, nesugebėjusi patenkinti kompleksiško logistikos verslo poreikių,  nebepateisino įmonės lūkesčių.

Iki pradedant bendradarbiauti su mumis, Atlantic Express Corp tekdavo rankiniu būdu skirstytų autovežių vairuotojus, kurie perveža transporto priemones į sandėlius. Dėl to dažnai atsirasdavo prastovų, dėl kurių buvo sunkiau auginti pajamas.

Lyg to būtų negana, vykdant transporto priemonių techninę apžiūrą rankiniu būdu, nuolat atsirasdavo nepastebėtų gedimų, kartais būdavo pametami dokumentai ar rakteliai, ir visa tai sukeldavo ilgus vėlavimus. 

Technologinis sprendimas:

Įmonė norėjo pažangios sistemos, gebančios susieti atskirų padalinių renkamus duomenis, automatizuoti užsakymų tvarkymą, vairuotojų paskyrimą bei suteikti klientams galimybę sekti savo krovinį.

Mūsų programuotojų komanda turėjo įveikti ne vieną iššūkį. Pavyzdžiui, skirtingų įmonių bei valstybių duomenų sinchronizavimas, sistemos integravimas į trečiųjų šalių API sąsajas, ir įmonės reikmėms pritaikytos CRM sistemos parengimas. Visiems šiems iššūkiams įveikti buvo reikalingi pažangūs sprendimai.

Mūsų Delta komanda, bendradarbiaudama su NFQ duomenų mokslo bei mobiliųjų technologijų komandomis, nuo nulio sukūrė unikalią ERP sistemą, operatyviniams darbuotojams skirtą programėlę ir vežimo paslaugų užsakymo sistemą. Sukurta sistema gali „susikalbėti“ su daugumos šalių muitinių ir sienos apsaugos IT sistemomis, didžiausiu okeaninės laivybos sektoriaus neuroniniu tinklu INTRRA bei viena didžiausių automobilių pervežimo platformų Central Dispatch.

Rezultatai:

Mūsų ERP sprendimas apima visą transporto priemonių eksporto ciklą, įskaitant:

  • Visišką vidinių procesų automatizavimą ir dokumentų tvarkymą visose logistikos ciklo grandyse
  • Mobiliąją programėlę, turinčią integraciją su Central Dispatch platforma bei suteikiančią vairuotojams galimybę matyti transporto priemones, kurias reikia pervežti, realiuoju laiku
  • Su mobiliosios programėlės pagalba atliekamą techninę apžiūrą, padedančią išvengti žmogiškųjų klaidų
  • Optimalaus pakrautų konteinerių pervežimo iš uosto ir atgal maršruto planavimą
  • Klientams skirtas sąsajas, apimančias užsakymų pateikimą ir sekimą, kuriomis jie gali naudotis be klientų aptarnavimo skyriaus pagalbos
  • ERP posistemę, įsijungiančią pasiekus kelionės tašką ir padedančią atlikti iškrovimo darbus bei krovinio patikrą ir pristatymą
  • Skaitmenizuotą ir su ACE aplinka suderintą muitinės procedūrų valdymą
  • Sąskaitų išrašymą

Suteiktos paslaugos