Gyvename įdomiais laikais, kai į Europos rinką žengia kaip niekada daug naujų įmonių. Nuolat augančios rizikos kapitalo investicijos stiprina pasaulinę startuolių ekosistemą. Kaip bebūtų, kuriant verslą ir pristatant sprendimus rinkai, neretai susiduriama su rimtais iššūkiais. Būtent todėl ekspertų, puikiai išmanančių visus technologijų įmonių plėtros niuansus, konsultacijos gali tapt lemiamu veiksniu steigiant pelningą verslą.

Ankstyvajame produktų kūrimo etape priimti sprendimai paprastai turi ilgalaikių pasekmių, nulemiančių veiklos  sėkmę ar nesėkmę. Kaip patyrusi technologijų srities partnerė, mūsų įmonė nuodugniai įvertins jūsų idėjas, padės sukurti kuo daugiau prototipų ir pasitelkusi visas pažangiausias technologines priemones ir praktikas, nuolatos tobulins jūsų sprendimą pagal vartotojų reakcijas ir lūkesčius. Visai tai užtikrina ne tik sėkmingą produkto paleidimą į rinką, bet ir išskirtinę vartotojo patirtį – juk galutinę produkto trajektoriją dažnai lemia būtent ankstyvieji vartotojų įspūdžiai.

Greitas produkto paleidimas jums padės be vargo aplenkti konkurentus.

Ką mes siūlome:

Greitis

Mūsų programuotojai mėgsta dirbti aplinkoje, kuri skatina dėmesio koncentraciją į rezultatą. Kiek laiko reikėtų skirti programinės įrangos kūrimui nustatome pagal jos reikšmingumą verslo sėkmei. 

Per keturias šalis išsibarsčiusi 600 IT specialistų komanda užtikrins tinkamą jūsų verslo plėtros greitį. Veiksmų planą paruošime per kelias savaites, o MVP išleidimas vidutiniškai užtrunka 3-5 mėnesius (kartą apsisukti pavyko ir per 4 savaites). Pirminė produkto versija leidžia geriau valdyti tolesnį išleidimo procesą. Mažiau reikšmingas detales įgyvendinsite lengvai ir be didesnių išlaidų. Tuo pačiu galėsite susitelkti į jums būtiniausių funkcijų kūrimą.

Aukščiausia kvalifikacija

Ilgametė personalo valdymo patirtis suteikia mums galimybę sparčiai suburti bet kokio dydžio programuotojų komandą, tokiu būdu nukeliant visą programavimo darbų naštą nuo jūsų pečių. Dauguma mūsų programuotojų yra pažengę savo srities profesionalai, praeityje įkūrę ne vieną sėkmingą įmonę. Nuolatinis tobulėjimas yra viena pagrindinių mūsų vertybių, o kiekvienam NFQ darbuotojui sudarome asmeninio tobulėjimo planą, skirtą kasmet ugdyti naujas kompetencijas. Šią iniciatyvą teigiamai įvertino visi mūsų meistriškumo siekiantys programuotojai. Mūsų galimybę sparčiai atlikti užsakymus suteikia žmonės, išmanantys kaip atlikti visas užduotis efektyviausiu būdu.

Įrankiai ir infrastruktūra

Mūsų programuotojų darbo produktyvumą užtikrina įmonės infrastruktūra, suteikianti galimybę greitai ir užtikrintai kurti inovacijas. Produktyvumą lemia žinios apie partnerių (pvz., AWS) teikiamas infrastruktūros priemones ir jų tinkamumą konkrečiam verslui, atsižvelgiant į jo mastą. Kas mums yra produktyvumas? Gebėjimas parašyti tinkamai ir  saugiai veikiantį kodą, kurį galima greitai perkelti į gamybinę aplinką ir pristatyti plačiam naudotojų ratui. Siekiame, kad mūsų programuotojai kurtų tik tai, kas svarbiausia, t.y. – programinę įrangą už kurią moka jūsų klientai. Visa mūsų turima infrastruktūra bei įrankiai suteikia galimybę kurti tai, kas iš tiesų rūpi jūsų klientams ir suteikia jums išskirtinumo jų akyse.

Konsultavimas

Tradiciškai, produktų reikalavimų įgyvendinimą įmonės perduoda savo partneriams – šį metodą galime pavadinti sprendimo kūrimo pasidalijimu. Tikime, kad efektyviau yra tiesiog pasidalinti savo problemomis su mumis, įvardyti produkto lūkesčius arba nustatyti atitinkamos kliūties veiklai priežastis. Daugiausiai naudos su mumis dirbantys startuoliai gauna ne tiek iš programinės įrangos kūrimo paslaugų, kiek iš to, ką patyrę NFQ komandų vadovai gali pasiūlyti visame procese. Jų žinios ir pagalba kuriant profesionalias veiklos procedūras – nuo darbuotojų samdos iki verslo plėtros – taps neįkainojamais jūsų įmonės palydovais.

Mūsų stiprybės:

Mūsų stiprybės yra itin produktyviai su technologijomis dirbančių komandų formavimas ir pagalba startuoliams kuriant naujus produktus.

Mūsų komanda yra pasirengusi suteikti visą, jūsų veiklos plėtrai reikiamą, praktinę patirtį ir sprendimus. Mūsų klientai