Gyvename globaliame pasaulyje, kur vieno mygtuko paspaudimu galime užsisakyti lėktuvo skrydį.

Kelionių agentams ir turų operatoriams technologijos supaprastino daugelį procesų nuo maršruto planavimo iki ryšių su klientais valdymo. 

NFQ komanda jau daugiau nei 18 metų yra patikimas kelionių sektoriaus lyderių partneris. Mes sukūrėme skydžių meta-paieškos variklį swoodoo, o mūsų kuriamos technologijos padėjo pasauliniam kelionių paieškos lyderiui KAYAK. Mūsų komanda didžiuojasi Blinija – pirmuoju skaitmeniniu kelionių bilietų pardavimo kanalu, sukurtu didžiausiam Lietuvoje keleivių vežėjui Kautra. Iki šiol bendradarbiaujame   su pasauliniu atostogų būsto paieškos lyderiu HomeToGo.

Technologijos kuria naujas verslo galimybes

  • 80% keliautojų reikalingos informacijos ieško patys (Booking.com, 2018)

  • 57% keliautojų mano, kad kelionių sektoriaus verslai turėtų teikti asmeninius pasiūlymus, priklausomai nuo ankstesnio vartotojo elgesio ar prioritetų, ir pasitelkti dirbtinį intelektą to įgyvendinimui (Google Consumer Insights, 2017)

  • Trečdalis apklaustųjų už personalizuotas paslaugas yra pasirengę sumokėti daugiau (Google Consumer Insights, 2017)

  • 45% Didžiosios Britanijos, 27% Vokietijos ir 44% Prancūzijos keliautojų patogiai jaučiasi kelionę planuodami ir užsisakydami tik mobiliuoju įrenginiu (Google Consumer Insights, 2017)

Kartu rasime  būdus, padėsiančius jums teikti personalizuotus kelionių pasiūlymus savo klientams.

Šios tendencijos yra iššūkis daugeliui kelionių verslų, turų operatorių ir kelionių agentūrų, bet pasitelkus tinkamus sprendimus, tendendencijos tampa naujomis verslo galimybėmis. Kelionių įmonės gali iš esmės pakeisti tradicinę kelionių sąvoką, pasitelkdamos dirbtinio intelekto ar daiktų interneto technologijas.

Mūsų technologiniai sprendimai padėjo tiek sektorių keičiantiems verslams kaip Makalius, tiek pripažintiems rinkos lyderiams, kaip didžiausias kelionių operatorius Baltijos šalyse Novaturas bei daugybei kitų.

Jei siekiate žengti pirmą žingsnį link novatoriškų pokyčių kelionių sektoriuje, NFQ komanda yra pasiruošusi padėti kiekviename kelionės etape.

 


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai