Gyvename globaliame pasaulyje, kur vieno mygtuko paspaudimu galime užsisakyti lėktuvo skrydį.

Kelionių agentams ir turų operatoriams technologijos supaprastino daugelį procesų nuo maršruto planavimo iki ryšių su klientais valdymo. 

NFQ komanda jau daugiau nei 15 metų yra patikimas partneris kelionių sektoriaus lyderiams. Mes sukūrėme skydžių meta-paieškos variklį swoodoo, o mūsų kuriamos technologijos padėjo pasauliniam kelionių paieškos lyderiui KAYAK, sukūrėme ERP sistemą Blinija ir pirmajį skaitmeninį kelionės bilietų pardavimo kanalą didžiausiam Lietuvoje keleivių vežėjui Kautra. Be to, iki šiol kuriame technologijas pasauliniam atostogų būsto paieškos lyderiui HomeToGo.

Technologijos kuria naujas verslo galimybes

  • 80 proc. keliautojų reikalingos informacijos ieško patys (Booking.com, 2018)

  • 57 proc. keliautojų mano, kad kelionių sektoriaus verslai turėtų teikti asmeninius pasiūlymus, priklausomai nuo ankstesnio vartotojo elgesio ar prioritetų, ir pasitelkti dirbtinį intelektą to įgyvendinimui (Google Consumer Insights, 2017)

  • Trečdalis už personalizuotas paslaugas yra pasirengę sumokėti daugiau (Google Consumer Insights, 2017)

  • 45 proc. Didžiosios Britanijos, 27 proc. Vokietijos ir 44 proc. Prancūzijos keliautojų patogiai jaučiasi kelionę planuodami ir užsisakydami tik mobiliuoju įrenginiu (Google Consumer Insights, 2017)

Kartu galime rasti būdus, kaip jūs galėtumėte teikti personalizuotus kelionių pasiūlymus savo klientams.

Šios tendencijos daugeliui kelionių verslų, turų operatoriams ir kelionių agentūroms tampa iššūkiu, bet, pasitelkus tinkamus sprendimus, jos gali reikšti ir naujas verslo galimybes. Kelionių verslai gali iš esmės pakeisti tradicinį kelionių suvokimą pasitelkiant dirbtinio intelekto ar daiktų interneto technologijas.

Mūsų technologiniai sprendimai padėjo tiek tokiems sektorių keičiantiems verslams kaip Makalius, tiek pripažintiems rinkos lyderiams, kaip didžiausias kelionių operatorius Baltijos šalyse Novaturas, bei daugybei kitų.

Jei siekiate žengti pirmyn kelionių sektoriuje, NFQ komanda yra pasiruošusi padėti kiekviename žingsnyje.


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai