Mūsų dedikuotos komandos sukurti sprendimai leido HomeToGo išsiplėsti į 17 šalių vos per 4-erius metus

Ar galite įsivaizduoti, su kokiais techniniais iššūkiais susiduriame, siekdami užtikrinti paieškos greitaveiką sistemoje, kur terabaitiniai duomenų ir milijoniniai vartotojų srautai didėja eksponentiškai? Didžiausią pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos sistemą kūrė 70-ies specialistų komanda, o jos vystomas produktas jau spėjo pakeisti visą atostogų būsto nuomos paieškos rinką. 

Nuo 2013 m. HomeToGo kuriame visas technologijas ir teikiame duomenų mokslo įžvalgas inovacijoms. Vos per ketverius veiklos metus startuolis išsiplėtė į 17 pasaulio valstybių, o tarptautinė komanda užaugo iki daugiau nei 150-ties specialistų

Didžiausias pasaulyje atostogų būsto nuomos meta paieškos variklis agreguoja ir leidžia palyginti 15 mln. nuomos pasiūlymų, esančių daugiau nei 300 nuomos svetainių, įskaitant ir didžiuosius portalus, tokius kaip Booking.com, HomeAway ir kt. 

Vienas autoritetingiausių verslo naujienų portalų pasaulyje Forbes 2017 m. įtraukė HomeToGo į TOP 10 sparčiausiai augančių Europos verslų, o Vokietijos startuolių žurnalo Gründerszene sudarytame sparčiausiai augančių skaitmeninių paslaugų įmonių reitinge 2017–2018 m. HomeToGo pagal apyvartą užėmė pirmąją vietą.

 

Suteiktos paslaugos