Mūsų dedikuotos komandos sukurti sprendimai leido HomeToGo išsiplėsti į 17 šalių vos per keturis metus

Ar galite įsivaizduoti, su kokiais techniniais iššūkiais susiduriame, siekdami užtikrinti paieškos greitaveiką sistemoje, kur terabaitiniai duomenų ir milijoniniai vartotojų srautai didėja eksponentiškai? Didžiausią pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platformą kuria 90-ies IT profesionalų komanda Lietuvoje, o jos vystomas produktas jau spėjo pakeisti visą atostogų būsto nuomos paieškos rinką. 

HomeToGo siūlo didžiausią pasaulyje atostogoms skirto būsto nuomos asortimentą. Platformos naudotojai gali rinktis iš milijonų variantų, kuriuos siūlo tūkstančiai patikimų partnerių, įskaitant Airbnb, Booking.com, Vrbo ir Trip Advisor. Nuo butų, kotedžų ir jachtų iki rūmų, viešbučių ir nakvynės namų, HomeToGo padės išsirinkti tobulą būstą bet kur pasaulyje, atsižvelgiant į kainos, kelionės krypties, laiko ir siūlomų patogumų lūkesčius.

Įkurta 2014 m., HomeToGo šiuo metu turi daugiau nei 250 darbuotojų bei 25 mobiliąsias programėles ir 43 tinklalapius Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Australijoje bei Azijoje. HomeToGo taip pat priklauso tokie prekės ženklai kaip Tripping.com ir Wimdu.

Būdami HomeToGo technologiniu partneriu, nuo pirmos kodo eilutės parašytos 2014-aisiais iki dabar kuriame visą programinės įrangos ir infrastruktūros pagrindą HomeToGo platformai ir teikiame duomenų mokslo įžvalgas inovacijoms. Vos per pirmuosius ketverius veiklos metus startuolis išsiplėtė į 17 pasaulio valstybių, o tarptautinė komanda užaugo iki daugiau nei 250-ties specialistų

Vienas autoritetingiausių verslo naujienų portalų pasaulyje Forbes 2017 m. įtraukė HomeToGo į TOP 10 sparčiausiai augančių Europos verslų, o Vokietijos startuolių žurnalo Gründerszene sudarytame sparčiausiai augančių skaitmeninių paslaugų įmonių reitinge 2017–2018 m. HomeToGo pagal apyvartą užėmė pirmąją vietą.

Susipažinti su mūsų vystomų produktu galite čia: www.hometogo.com arba atsisiuntus programėlę HomeToGo app

.

Suteiktos paslaugos