Atgal į Industrijas

El. komercija ir daugiakanalė prekyba

Aukščiausio lygio e. prekybos sprendimus verslui kuriame jau daugiau nei 18 metų.

2013 m. mūsų sukurta OXID eShop buvo įtraukta į geriausių Vokietijos e. parduotuvių TOP 3, o 2014 m. NFQ komanda sukūrė front-end platformą ONGR, skirtą didelio srauto tinklapiams. Ši platforma šiuo metu yra įtraukta į lyderiaujančią NoSQL duomenų bazę Elasticsearch.

Šiandien savo patirtį pritaikome siekdami padėti įmonėms sėkmingai žengti į daugiakanalės prekybos erą, pasitelkiant verslo analitiką, duomenų mokslą, prognostinę analizę ir integruotas prekybos bei išteklių valdymo sistemas. Šiuo tikslu, 2018 m. taip pat sukūrėme fizinės ir elektroninės prekybos valdymo platformą STOVENDO.

Šiandienos vartotojų poreikiai

Šiuolaikiniai vartotojai tikisi sklandaus funkcionalumo nepriklausomai nuo to, kur jie apsiperka – ar tai būtų fizinė parduotuvė ar mobilioji programėlė. Dėl to, siekiant įgyvendinti ambicingus verslo tikslus, svarbu užtikrinti galimybę sėkmingai integruoti visus pardavimų kanalus ir su jais susijusias valdymo sistemas – o tam reikalingas daugiakanalės prekybos sprendimas.

  • 85% mažmeninių prekybininkų visame pasaulyje teikia pirmenybę daugiakanalei prekybai (PwC, 2017)
  • Daugiau nei vienu kanalu besinaudojantys pirkėjai išleidžia vidutiniškai 93% daugiau už apsiperkančius tik vienoje e. parduotuvėje, ir 208% daugiau už apsiperkančius tik fizinėse parduotuvėse (Deloitte, 2013)
  • Daugiakanalės prekybos strategijos padeda net iki 23 kartų pagerinti vartotojų pasitenkinimo rezultatus (Medallia, 2017)
  • Daugiau nei vienu kanalu besinaudojantys pirkėjai apsiperka 23% dažniau už besinaudojančius tik vienu (Medallia, 2017)

Ar jūs pasirengę prekybos revoliucijai?

Šiandienos tendencijos rodo, kad kartu su internetu užaugę Z kartos pirkėjai tikisi efektyvios komunikacijos ir vartotojo patirties tęstinumo kiekviename prekybos kanale. Numatoma, kad ateityje pirkėjų lūkesčiai dar labiau skatins prekeivius ne tik naudotis daugiakanalės prekybos modeliais, bet ir siekti jų nepriekaištingo įgyvendinimo.

Prekybos sektoriui keičiantis, mūsų technologiniai sprendimai padės jūsų verslui ir toliau sėkmingai konkuruoti.

 


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai