Atgal į Industrijas

El. komercija ir daugiakanalė prekyba

Daugiau nei 18 metų kuriame aukščiausio lygio el. prekybos sprendimus verslui.

Dar 2013 m. sukūrėme OXID eShop, pripažintą viena iš TOP3 el. prekybos platformų Vokietijoje. 2014 m. NFQ komanda sukūrė ONGR, front-end platformą, skirtą su dideliais duomenų srautais dirbantiems tinklapiams. Platforma šiuo metu yra įtraukta į lyderiaujančios NoSQL duomenų bazės Elasticsearch oficialią dokumentaciją. 

Šiandien savo patirtį taikome padėdami verslams žengti į daugiakanalės prekybos erą pasitelkdami BI (angl. business intelligence), duomenų mokslą, nuspėjamąją analitiką ir integruotas prekybos bei resursų valdymo sistemas. 2018 m. pristatėme STOVENDO – platformą, skirtą fizinės ir elektroninės prekybos valdymui.

Šiandienos vartotojų poreikiai 

Šiandienos vartotojai tikisi nepreikaištingo funkcionalumo visuose pardavimo kanaluose nuo fizinių parduotuvių iki programėlių išmaniuosiuose įrenginiuose. Todėl siekdami ambicingų verslo tikslų svarbu užtikrinti, jog visi pardavimo kanalai ir su jais susijusios valdymo sistemos galėtų integruotis ir veikti kartu. Tam reikia daugiakanalės prekybos sprendimo.

  • 85% pardavėjų visame pasaulyje teigia, kad daugiakanalė prekyba yrajų prioritetas (PwC, 2017)
  • Daugiau nei vienu kanalu besinaudojantys pirkėjai išleidžia vidutiniškai 93% daugiau nei perkantys tik el.parduotuvėje ir net 208% proc. daugiau nei perkantys tik fizinėje parduotuvėje (Deloitte, 2013)
  • Daugiakanalės prekybos strategijos padeda pasiekti iki 23 kartų didesnį klientų pasitenkinimą (Medallia, 2017)
  • Daugiau nei vienu kanalu besinaudojantys pirkėjai apsiperka 23% dažniau, nei tie, kurie naudojasi tik vienu kanalu (Medallia, 2017)

Ar jūs pasiruošę prekybos revoliucijai?

Šiandien matomos tendencijos nežada trauktis – skaitmeniniame pasaulyje gyvenantys Z kartos pirkėjai tikisi vartotojo patirties tęstinumo visuose pardavimo kanaluose ir efektyvios komunikacijos. Prognozuojama, kad ateityje pirkėjų lūkesčiai dar labiau vers prekybininkus ne tik diegti daugiakanalės prekybos modelius, bet ir rūpintis nepriekaištingu jų įgyvendinimu.

Prekybos sektoriui keičiantis, mūsų technologiniai sprendimai padės jūsų verslui išlikti priekyje.

 


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai