Atgal į Industrijas

El. komercija ir daugiakanalė prekyba

Daugiau nei 18 metų kuriame aukščiausio lygio el.komercijos sprendimus verslui.

Dar 2013 m. sukūrėme OXID eShop, pripažintą viena iš TOP3 el. komercijos platformų Vokietijoje. 2014 m. NFQ komanda sukūrė ONGR, front-end  platformą, skirtą su dideliais duomenų srautais dirbantiems tinklapiams, kuri šiuo metu įtraukta į lyderiaujančios NoSQL duomenų bazės Elasticsearch oficialią dokumentaciją. 

Šiandien savo patirtį taikome padėdami verslams žengti į daugiakanalės prekybos erą pasitelkdami BI, duomenų mokslą, nuspėjamąją analitiką ir integruotas prekybos bei resursų valdymo sistemas. 2018 m. pristatėme STOVENDO – platformą, skirtą fizinės ir el. prekybos valdymui.

Labiau patenkinti, dažniau grįžta ir daugiau perka

Šiandienos vartotojai tikisi to paties funkcionalumo visuose pardavimo kanaluose nuo fizinių parduotuvių iki programėlių išmaniuosiuose įrenginiuose. Todėl siekiant ambicingų verslo tikslų, visi pardavimo kanalai ir su jais susijusios valdymo sistemos, turi būti sukurtos taip, kad galėtų integruotis ir veikti kartu. Tam reikia daugiakanalės prekybos sprendimo.

  • 85 proc. pardavėjų visame pasaulyje teigia, kad daugiakanalė prekyba – jų prioritetas (PwC, 2017)

  • Daugiau nei vienu kanalu besinaudojantys pirkėjai išleidžia vidutiniškai 93 proc. daugiau nei perkantys tik el.parduotuvėje ir net 208% proc. daugiau nei perkantys tik fizinėje parduotuvėje (Deloitte, 2013)

  • Daugiakanalės prekybos strategijos padeda pasiekti iki 23 kartų didesnį klientų pasitenkinimą (Medallia, 2017)

  • Daugiau nei vienu kanalu besinaudojantys pirkėjai apsiperka 23 proc. dažniau, nei tie, kurie naudojasi tik vienu kanalu (Medallia, 2017)

Ar jūs pasiruošę prekybos revoliucijai?

Šiandien matomos tendencijos nežada trauktis – skaitmeniniame pasaulyje gyvenantys Z kartos pirkėjai tikisi patirties tęstinumo visuose pardavimo kanaluose ir efektyvios komunikacijos bet kuriame iš jų. Prognozuojama, kad 2020 m. pirkėjų lūkesčiai vers prekybininkus ne tik diegti daugiakanalės prekybos modelius, bet ir rūpintis nepriekaištingu jų įgyvendinimu.

Prekybos sektoriui keičiantis, mūsų technologiniai sprendimai padės jūsų verslui išlikti priekyje. 


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai