SEO / SEM

 

Vidinis SEO

Paieškos sistemos internetinių puslapių kūrėjams turi aiškius nurodymus, kokie sprendimai turi būti atlikti, kad svetainės turinio kokybės įvertinimas SEO atžvilgiu būtų kuo aukštesnis. Šie faktoriai nuolat keičiasi, todėl labai svarbu juos stebėti, išbandyti ir neatsilikti nuo reikalavimų ir rekomendacijų kaitos.

NFQ SEO specialistai nuolat stebi ir analizuoja pačius naujausius informacijos šaltinius todėl niekada neatsilieka nuo aktualijų paieškos variklių optimizacijos, priimant sprendimus.

 

Vidinė puslapio optimizacija gali būti išskirta į keletą dalių:

 • Techninė puslapio optimizacija
  NFQ specialistai išanalizuos Jūsų puslapio ar internetinės parduotuvės programinį kodą bei kitas technines dalis ir pateiks rekomendacijas kokių veiksmų imtis, kad puslapis atitiktų naujausias tendencijas bei paieškos variklių teikiamas rekomendacijas turinio kokybės įvertinimo prasme. Jums pageidaujant, profesionali programuotojų komanda atliks visus reikalingus pakeitimus.

 • Meta duomenų optimizavimas
  Pateiksime rekomendacijas kaip efektyviai išnaudoti šiuos parametrus siekiant maksimalios naudos verslui. Meta duomenys yra skirti paieškos varikliams, kad šios sistemos kuo tiksliau interpretuotų puslapio tematiką, tinklapyje pateikiamos informacijos pobūdį ir jo paskirtį.

 • Struktūros optimizavimas
  Puslapio struktūra privalo atitikti standartinius SEO teorijos reikalavimus. Skirtingiems projektams bei verslo modeliams reikalinga skirtinga puslapio struktūra. NFQ specialistai parekomenduos patį geriausią puslapio struktūros modelį.

 • Turinio optimizavimas
  Teikdami internetinės parduotuvės arba informacinio tinklapio turinio optimizavimo rekomendacijas vadovaujamies naujausiais duomenimis gaunamais iš paieškos variklių. Taip pat atliekame turimų duomenų (Google Analytics, Google Webmaster Tools, Google Adwords) analizę bei kokybinį įvertinimą bei šių duomenų integravimą internetiniame projekte.

 • Kiti su vidiniu optimizavimu susiję darbai
  Egzistuoja aibė smulkių darbų, kuriuos būtina atlikti internetinio puslapio viduje tam, kad jis taptų aktualus vartotojams, atitiktų potencialių klientų informacijos paieškos įpročius, padėtu greitai ir paprastai surasti norimą prekę arba paslaugą bei ją įsigyti.

 • Visa medžiaga, sukaupta ir parengta vidinės internetinio puslapio optimizacijos metu, yra pateikiama užsakovui tolesniam įvertinimui ir naudojimui.


Turinio optimizacijos sprendimus NFQ priima naudodamasi savo bei kitų SEO profesionalų iš viso pasaulio patirtimi. Mes naudojame tik legalias technologijas optimizuojant SEO. Deja, siekiant didesnio SEO efekto, vien tik vidinės puslapio optimizacijos gali neužtekti, todėl savo klientams siūlome ir išorinės internetinio puslapio SEO optimizacijos paslaugas.


 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra