Apie mus

 

Lietuvos informatikos studentų tyrimas 2013

2013 m. pradžioje NFQ inicijavo 495 informatikos studentų iš 4 Lietuvos universitetų apklausą. Norėjome daugiau sužinoti apie būsimuosius programuotojus dominančias technologijas ir jų karjeros lūkesčius.

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad labiausiai studentus domina Java programavimo kalba ir Web programavimo aplinka. Taip pat, vos 16% studentų baigę mokslus norėtų dirbti užsienyje, o labiausiai vertinama darbdavio savybė jauniesiems programuotojams yra suteikiamos galimybės tobulėti.

Beje, ar žinojai, kad NFQ jau pusantrų metų rengia trijų mėnesių trukmės intensyvių praktinių užsiėmimų programą „NFQ Akademija"? Čia patobulinsi programavimo įgūdžius ir įgysi neįkainojamos patirties. Nuo rudens sesijos „NFQ Akademija" bus vykdoma ne vien PHP, bet ir Java kalbos pagrindu.

Įdomu sužinoti daugiau? Parsisiųskite tyrimą.

Lietuvos el. komercijos rinkos tyrimas 2012

2012 m. gegužę NFQ apklausė 110 Lietuvos el. komercijos rinkos dalyvių. Apklausos tikslas buvo sužinoti apie el. komercijos pirkėjus ir pardavėjus, rinkodaros priemones bei verslo rezultatus. Rezultatai buvo apžvelgti „Login 2012” konferencijoje.

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad daugiau kaip 100 užsakymų per dieną sulaukia ~5% el. parduotuvių. 47% jų aptarnauja iki 5 užsakymų per dieną. Per 2011 m. pardavimai internetu augo vid. 55% ir tik 4% el. parduotuvių apyvarta krito. 60% el. parduotuvių pelnas per tą patį laikotarpį augo vid. 35%.

Įdomu sužinoti daugiau? Parsisiųskite tyrimą.

Svetainės struktūra