SEO / SEM

 

SEO paslaugos

SEO (angl. Search Engine Optimisation) – tai procesas, kuriuo siekiama interneto puslapio informaciją optimizuoti paieškos sistemoms – Google, Yahoo, Live ir kitoms. SEO tikslas – atvesti į puslapį kuo daugiau tikslinių vartotojų, kurie informacijos ieško paieškos sistemose.

Statistiškai apie 90% visų interneto vartotojų informacijos paieškai naudoja minėtus paieškos variklius, todėl kiekvienam internetiniam puslapiui yra labai svarbu būti kuo aukštesnėje pozicijoje paieškos variklių rezultatų puslapiuose (angl. Search engine results page (SERP)). Remiantis pasauline praktika, daugiausia tikslinių lankytojų į internetinį puslapį ateina, jei paieškos rezultatuose, pagal vartotojų ieškomą frazę, puslapis yra pirmose paieškos rezultatų pozicijose.

NFQ, teikdama SEO paslaugas, vadovaujasi principu, jog klientui visi vykdomi SEO procesai ir taikomi sprendimai turi būti aiškūs.   

 SEO proceso rezultatai

Kompanija organizuoja SEO mokymus, kurių metu supažindina klientus su SEO proceso pagrindais, pateikia detalią informaciją apie visus procesus, kuriuos atlieka ar planuoja atlikti kliento internetinėje parduotuvėje arba puslapyje.

NFQ teikia konsultacijas SEO proceso klausimais, taip suteikdama galimybę pačiam klientui pasirinkti, ar jis pats imsis vykdomųjų darbų vystant puslapio SEO, ar atlikti šiuos procesus patikės mums.

 

Teikiame šias puslapio optimizavimo procesų paslaugas:


Google optimizavimas

Google yra didžiausias paieškos variklis pasaulyje. Apie 90% visų paieškų internete yra atliekama per Google. Lietuvoje taip pat daugiausia paieškų atliekama naudojantis šia paieškos sistema.

NFQ siūlo internetinių puslapių optimizacijos paslaugas tik Google paieškos varikliui.Google optimizavimas – tai beveik tas pats SEO procesas, tik pritaikytas būtent šiam paieškos varikliui.


 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra