Projektai

 

Unikalūs sprendimai

Trimačių modelių el. parduotuvė CGTrader.com
 
Paslaugos:
OXID eShop Community Edition, integracija su Revit programine įranga
Užsakovas:
UAB „Visual Mind“, UAB „AGA CAD“
Trimačių modelių el. parduotuvė CGTrader.com

Projekto tikslai ir uždaviniai

Pagrindinis projekto tikslas sukurti patogią, uždaros bendruomenės principu veikiančią, 3D modelių parduotuvę, kuomet atsiskaitymas vyksta tiesiogiai tarp pirkėjo ir pardavėjo, CGTrader.com atlieka prekybos vietos nuomuotojo vaidmenį. Projektui iškelti uždaviniai: paprastas pirkimo procesas, patogus ir greitas apmokėjimas, patogi produktų paieška, puiki greitaveika, didelės apimties media failų valdymas, nesudėtingas produktų prekių administravimas, išsamios statistikos pateikimas.

Projekto eiga

Projekto pradžioje buvo sukurtas būtinus funkcionalumus atvaizduojantis prototipas, kurį buvo duota pabandyti naudoti mažam vartotojų ratui. Atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus prototipas buvo patobulintas bei papildytas. Sukurtą el. parduotuvę išbandė nedidelis pirmųjų kviestinių klientų ratas, kurie intensyviai kėlė savo objektus, atliko pirmuosius pardavimus bei pirkimus. Iš jų buvo gauta informacija apie statistikos, navigacijos bei filtravimo patobulinimų poreikį. Atsižvelgiant į šias pastabas buvo atlikti el. parduotuvės tobulinimo darbai, po kurių ji buvo atidaryta viešai. Tokiu iteraciniu metodu, atsižvelgiant į vartotojų elgsenos tyrimus, svetainė bus vystoma ir ateityje.

Rezultatas

CGTrader.com projekte realizuota eilė sprendimų: apmokėjimas per PayPal kuomet atsiskaitymas vyksta tiesiogiai tarp pirkėjo ir pardavėjo, o el. parduotuvė atlieka tik tarpininko vaidmenį, „lentynos nuomos mokesčiu" įgyvendintas atskiras mokėjimo tipas. Realizuota išsami produktų pirkimų, pardavimų, populiarumo statistikos, vidinė žinucių siuntinėjimo tarp sistemos vartotojų sąsaja, paieška pagal raktinius žodžius. Ši sistema pardavėjams suteikia nemokamų pardavimų analizės įrankių, leidžiančių išsigryninti modelių paklausą.

Realizuojant šį projektą buvo įsitikinta "OXID eShop" el. komercijos platformos lankstumu ir nesudėtingu išplėčiamumu - šis programinis paketas toli gražu ne tik tipinių el. parduotuvių kūrimo įrankis.


Award

Spalio 25 d. Freiburge (Vokietija) vykusiame „OXID Partner Day" renginyje UAB „Net Frequency" sukurtas projektas CGTrader.com laimėjo „OXID Best Solution Award 2011: Community Edition" apdovanojimą.

 

 
Svetainės struktūra