Projektai

 

E. komercija

„swoodoo“ – aviabilietų paieškos sistema

Apie projektą

Aviabilietų paieškos sistemos „swoodoo“ technologija yra unikali tuo, kad visą skrydžių informaciją, maršrutus ir kainas ši sistema surenka iš kitų interneto šaltinių, gautus rezultatus palygina ir vartotojui tereikia pasirinkti geriausiai jo poreikius atitinkantį skrydį. Sistema yra prižiūrima ir vystoma Vokietijoje ir Lietuvoje.

„swoodoo“ pagalba parduodama tūkstančiai aviabilietų ir viešbučių rezervacijų kiekvieną dieną.

„swoodoo“ idėja gimė Lietuvoje, NFQ kolektyve. Valdymo centras veikia Miunchene, kuris yra atsakingas už portalo vartotojo sąsajos dizaino, produktų valdymo ir programinės įrangos architektūrą. Techninės skrydžių paieškos sistemos plėtros užduotys yra įgyvendinamos Kaune, UAB „Net Frequency“ įmonėje.

 

Projekto išskirtinumas

„swoodoo“ sistemoje galima rasti praktiškai visų pasaulio avialinijų skrydžius. Sistema surenka maršrutų informaciją tiek iš didžiausių pasaulinių kelionių portalų, tiek iš konkrečių avialinijų sistemų ir susistemintus rezultatus pateikia vartotojui. Pasirinkus tinkamiausią pasiūlymą vartotojas yra nukreipiamas tiesiai į šio skrydžio pardavėjo sistemą kurioje gali įsigyti pageidaujamą bilietą.

„swoodoo“ aviabilietų paieškos sistema yra visiškai nemokama. Vartotojai neapkraunami jokiais paslėptais mokesčiais, nes galutinė bilieto kaina yra tokia pati, kaip ieškant ir perkant bilietą tiesiogiai bilietų platinimo sistemoje.

Aviabilietų paieškos sistema „swoodoo“ yra įvairių patogumo naudotis tyrimų ir testų lyderė, įvertinta ir apdovanota Vokietijos medijų agentūrų.

Dabar „swoodoo“ sistemoje galime rasti ir geriausius viešbučių pasiūlymus. 

 

Technologija

Skrydžių paieškos variklis „swoodoo“  - tai sudėtinga multi - technologinė sistema, sudaryta iš daugybės atskirų tarpusavyje sąveikaujančių posistemių. Tinklalapio grafinė vartotojo sąsaja yra parašyta PHP5 programavimo kalba, tuo tarpu dauguma vidinių posistemių yra programuojamos Java kalba.

„swoodoo“ naudoja atviro kodo „Apache“ ir „Lighttpd“ žiniatinklio serverius ir „Debian“ operacinę sistemą. Portalo duomenų bazės su daugiau kaip 300 mln. skrydžių pagrindas yra MySQL ir unikali klasterių platforma. Visa sistema yra sujungta į fizinių ir virtualių serverių tinklą, naudojantį patikimų ir saugių „Gigabank“ saugyklų resursus.

 

Dabar Swoodoo ir Facebook socialiniame tinkle

 
Svetainės struktūra