Projektai

 

E. komercija

„OXID eShop“ – elektroninės prekybos platforma

Apie įmonę

2003 m. Vokietijoje debiutavusia bendrovės Oxid eSales AG plėtojama elektroninės prekybos platforma „OXID eShop“ šiandien naudojasi per 5.000 elektroninių parduotuvių Vakarų Europoje, Skandinavijoje, NVS ar Baltijos regionuose, šio įrankio pagrindu sukurta ir daugelis Lietuvos el. prekybos sprendimų. Daugybė B2B ir B2C parduotuvių vertina „OXID eShop“ lankstumą, galimybę kurti individualius sprendimus ir kokybę, kurią užtikrina ir daugiau kaip 100 sertifikuotų „OXID“ partnerių tinklas. 

Projekto išskirtinumas

„OXID eShop“ Vokietijoje yra laikoma viena technologiškai pažangiausių el. prekybos platformų. Rinkoje „OXID eShop“ išsiskiria galimybe platformą taikyti itin didelės apimties el. komercijos projektams be reikšmingų sistemos perdarymų – šitaip išvengiama padidėjusios klaidų tikimybės apdorojant dešimtis tūkstančių prekių ar milijoninį lankytojų srautą. Kita vertus, „OXID eShop“ struktūra yra itin palanki pokyčiams ir individualiems sprendimams.

„OXID eShop“ platformoje naudojamos pažangiausios technologijos, tačiau produkto funkcionalumas plečiamas itin apgalvotai. Pavyzdžiui, „OXID eShop“ per dešimtmetį savo istorijos buvo kelis kartus perrašytas pritaikant moderniausias technologijas, tačiau neliečiant funkcionalumo. Produkto funkcijomis ir verslo plėtra rūpinasi bendrovė Oxid eSales AG Vokietijoje.

NFQ indėlis

NFQ yra oficiali „OXID eSales AG“ technologijų partnerė Lietuvoje, projektuojanti ir kurianti „OXID eShop“ karkasą bei adaptuojanti šią programinę įrangą mūsų šalies rinkai. „OXID eShop“ kūrimu ir palaikymu rūpinasi per 20 aukščiausios kvalifikacijos NFQ specialistų Kaune ir Vilniuje. 

 
Svetainės struktūra