Projektai

 

E. komercija

O2 MCOS – skirtingų paslaugų elektroninių parduotuvių valdymo platforma
 
Paslaugos:
PHP programavimas, XML duomenų apsikeitimo sąsajos.
Užsakovas:
„O2 Germany“
O2 MCOS – skirtingų paslaugų elektroninių parduotuvių valdymo platforma

„O2 MCOS“ (angl. Multi Campaign Online Shop) projektas yra skirtas Vokietijos GSM operatoriui „O2“, kurio dėka galima kurti ir valdyti skirtingų produktų ir paslaugų internetines parduotuves įvairioms rinkodaros kampanijoms. Projekto puslapyje vartotojai gali pasirinkti ir užsisakyti bet kurią „O2“ teikiamą paslaugą ar mobiliojo ryšio priemonę.

 

Pagrindinis projekto tikslas, užduotis

Nauji produktai, paslaugos bei specialūs pasiūlymai reikalauja lanksčiai ir greitai kurti naujus internetinius puslapius ir elektronines parduotuves. Projekto tikslas buvo sukurti platformą, kuria naudojantis būtų galima itin operatyviai reaguoti į besikeičiančius pardavimo poreikius ir kurti naujus pardavimo kanalus. Puslapiuose galima pateikti skirtingą grafinį atvaizdavimą ir įdiegti papildomas funkcijas, pavyzdžiui, loterijas, žaidimus.

  

Projekto rezultatai

Produktų ir paslaugų duomenų informacijos mainai tarp „O2“ ir prekybos platformos buvo vykdomi realiu lauku, tai užtikrino informacijos apie prekes ir paslaugas tikslumą, o užsakymo duomenys buvo perduodami į centrinę „O2“ atsiskaitymo sistemą.

Sukurtas O2 MCOS sprendimas įvykdė visus aukščiau minėtus reikalavimus ir padėjo pasiekti užsibrėžtus klientų aptarnavimo ir pardavimų rodiklius.

 

Kitos įdomios funkcijos:

  • Skirtingų techninės įrangos ir tarifų paketų konfigūracija;
  • Nemokamų priedų valdymas;
  • MCOS projektai turi atskirus internetinius adresus, kuriuos galima skelbti įvairiais reklamos kanalais;
  • Internetinių loterijų organizavimo funkcijos;
  • Automatizuotas klientų duomenų eksportavimas į „O2“ atsiskaitymo sistemą;
  • Reklaminių reklamjuosčių (angl. banner) formavimas.

 

„O2“ yra Europos telekomunikacijų kompanijos „Telefónica“ padalinys. Vokietijoje „O2“ turi daugiau kaip 15 milijonų klientų, kuriems teikia platų mobilaus ryšio, DSL bei kitas telekomunikacijos paslaugas.

 
Svetainės struktūra