Projektai

 

Verslas–verslui

Mobilecenter.lt - B2B portalas
 
Paslaugos:
Specializuoti programiniai sprendimai, integracijos
Užsakovas:
UAB „Mobile Center”
Mobilecenter.lt - B2B portalas
Apie įmonę

UAB „Mobile Center” yra didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti mobiliaisiais telefonais bei jų priedais. Bendrovė yra oficialus NOKIA, SAMSUNG ir LG atstovas Lietuvoje. UAB „Mobile Center“ įkurta 2005 m. siekiant apjungti ilgametę UAB „Mikrovisatos valda“ ir UAB „Spaineta“ patirtį mobiliųjų telefonų prekyboje.

Apie projektą

2013 m. UAB „Mobile Center” nutarė su NFQ atnaujinti B2B portalą „Mobilecenter.lt”, skirtą mažmeninės prekybos vietoms, el. parduotuvėms ar kitiems prekybininkams bei stambioms įmonėms. Užsakovas jau anksčiau turėjo verslo klientams skirtą e. parduotuvę, tačiau jos funkcionalumas kompanijos nebetenkino.

Dėl šios priežasties NFQ atnaujintame B2B portale sukūrė mobiliųjų telefonų pasiūlos su kliento kainomis ir turimais likučiais pateikimo funkciją, taip pat klientų kredito limitų, sąskaitų ar negautų prekių informacijos pateikimo bei klientų užsakymų priėmimo funkcijas. Šitaip kompanijai įgijo centralizuotą užsakymų surinkimo kanalą, pakeičiantį „excel” lenteles, telefoną ar e. paštą.

Be to, NFQ komanda „Mobilecenter.lt“ projekte įgyvendino:

1.  Patogesnę vartotojo sąsają, dvi kalbas, nes prekyba vykdoma ir į Latviją;
2.  Sandėlio kiekio ir kainos patogų išvedimą prisijungusiems vartotojams;
3.  Neprisijungusiems vartotojams – asortimento pateikimą su prekių aprašymais, kurie standartizuoti ir kuriuos galima gauti atsisiuntimui;
4.  Greitesnę ir kokybiškesnę integraciją su esamomis verslo sistemomis.

Kibus į darbus, NFQ komandai reikėjo įsigilinti į jau sukurtą esamą programinę įrangą ir išsiaiškinti, kaip naują el. parduotuvę integruoti su jau esama apskaitos ir verslo valdymo sistema. NFQ programuotojai išanalizavo esamos sistemos programinį kodą ir, remdamiesi suprogramuota logika, sukūrė naujos e. parduotuvės funkcionalumą bei sąsajas su įmonės verslo valdymo sistema.

Rezultatai

„Mobilecenter.lt“ projektas yra puikus pavyzdys, kad OXID platformos rėmuose be labai didelių perdarymų galima realizuoti puikų įrankį kasdieniam darbui su verslo klientų užsakymais.

Per dieną klientai pateikia keliasdešimt užsakymų, kurie automatiškai yra perduodami surinkimui sandėlyje per kelias akimirkas.

 
Svetainės struktūra