Projektai

 

E. rinkodara

IMK.LT naudingų naujienlaiškių projektas
 
Paslaugos:
El. pašto rinkodaros strategijos kūrimas, tekstų rašymas, naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas per naujienlaiškiai.lt sistemą.
Užsakovas:
IMK LT, UAB
IMK.LT naudingų naujienlaiškių projektas

Projekto užsakovas IMK LT, UAB - viena didžiausių Lietuvoje, buitinės technikos ir prekių namams el. parduotuvė IMK.LT.

Projekto tikslas


Buitinės technikos el. parduotuvės IMK.LT elektroninio pašto rinkodaros projekto tikslas įgyti klientų pasitikėjimą per informacinio, mokamojo pobūdžio naujienlaiškius, bei pardavimų didinimas.

Šie naujienlaiškiai ruošiami remiantis ekspertų konsultacijomis, todėl tai patikimas informacijos šaltinis apie buitinę techniką, jos priedus ar kitas šios el. parduotuvės prekes. Tai reali pagalba vartotojui, padedanti priimti teisingą sprendimą pasirenkant vieną ar kitą prekę.

IMK.LT naujienlaiškio struktūra: pirmoje dalyje pateikiama aktuali informacija, patarimai apie tam tikras prekes, antroje pasiūlomos konkrečios prekės, susijusios su anksčiau pateikta informacija. Kiekvienas laiškas pasibaigia trumpu, paryškintu naudingu patarimu ar įspėjimu.

Rezultatas


IMK.LT naujienlaiškių efektyvumą rodo prenumeratorių skaičiaus didėjimas, persiuntimo draugams apimtys bei aukštas laiškų atverčiamumo rodiklis. Šie laiškai turi išliekamąją vertę, o tai didina prekės ženklo vertę. Be to, tai vienas iš pagrindinių šios įmonės pardavimo šaltinių, šalia GOOGLE ir tiesioginių srautų.

Keli naujienlaiškių pavyzdžiai:

Apie tai kaip išsirinkti fotoaparatus bei naudingi patarimai apie šaldytuvus
Apie tai į ką reikia atkreipti dėmęsį renkantis mobilųjį telefoną ir stalinį kompiuterį vaikui

 
Svetainės struktūra