Projektai

 

E. komercija

Imk.lt – buitinės technikos parduotuvė
 
Paslaugos:
Grafinis dizainas, „OXID eShop Enterprise“ diegimas ir specializuoti programiniai sprendimai.
Užsakovas:
UAB „IMK LT“
Imk.lt – buitinės technikos parduotuvė

Buitinės technikos ir kompiuterių internetinė parduotuvė Imk.lt pardavimų rezultatais užsakovą džiugina nuo pirmųjų prekybos dienų. Šiuo metu imk.lt valdo kiti savininkai, kurie planuoja el. parduotuotuvės plėtrą bendradarbiaujant su NFQ.

Projektas išsiskiria originaliu vartotojo sąsajos pateikimu, įsimenančia stilistika. Įgyvendinta „Išparduotuvės“ koncepcija pasiteisino  pardavimų kreivė nenustojo augusi nuo starto pradžios.

Internetinė parduotuvė Imk.lt yra viena iš didelės prekybos valdymo sistemos dalių. Tos pačios sistemos dalis yra ir Verslas–verslui posistemė.

Sistema sukurta naudojant „OXID eShop Enterprise“ programinę įrangą, kuri integruota su įmonės UAB „Rivilė“ produkto „Balansas“ duomenų baze.

 
Atsiliepimai

Ieškojome el. komercijos partnerio, kuris turėtų patirties, nes nenorėjome išradinėti dviračio. Pasirinkome el. komercijos sprendimų lyderę NFQ dėl priimtinos projekto kainos, funkcionalaus OXID eShop produkto ir geros reputacijos. Manome, kad investicija į el. parduotuvių kūrimą buvo teisinga.

Kuriant didelį kompleksinį sprendimą neišvengėme klaidų, tačiau daugelį efektyvių sprendimų išvystėme bendradarbiaudami kartu su NFQ. 

Dabartinis sprendimas leidžia ne tik pardavinėti internete, bet taip pat valdyti prekių tiekimą ir jų paskirstymą bendrovės padaliniuose, o tiekėjams stebėti savo prekių likučius mūsų lentynose.

Jurgis GYLYS
Direktorius, UAB „IMK LT“
 
Svetainės struktūra