Projektai

 

Unikalūs sprendimai

„HexaPOD™ evo RT“ – robotizuota paciento pozicionavimo platforma
 
„HexaPOD™ evo RT“ – robotizuota paciento pozicionavimo platforma

Apie projektą

„HexaPODTM evo RT“ – antrosios kartos robotizuota paciento pozicionavimo platforma su šešiais laisvės laipsniais. Lyginant su pirmąja versija buvo pagerintos ir išplėstos originalaus produkto „HexaPODTM RT“ „CouchTop“ savybės, siekiant didesnės greitaveikos, kompaktiškumo, naudojimosi paprastumo ir intuityvumo. Sistemos aukštis buvo sumažintas 13 cm siekiant palengvinti paciento paguldymą ir evakuaciją.

 

Projekto specifika

Dėl infraraudonųjų spindulių stereokameros sistema „HexaPOD evo RT“ pasiekia submilimetrinį pozicionavimo tikslumą visais šešiais laisvės laipsniais, t.y. sugeba ištaisyti ne tik transliacijos, bet ir orientacijos pozicionavimo klaidas. Tai leidžia pilnai išnaudoti moderniausias vaizdines auglių lokalizacijos priemones, siekiant maksimaliai tiksliai atkurti auglio padėtį erdvėje tarp planavimo ir radioterapijos seansų.

Antrosios kartos sistemos „smegenys“ – iGUIDE® programinė įranga – leidžia patogiai valdyti pozicionavimo procesą ir interaktyviai redaguoti isocentro padėties koordinates bei kitas detales.

Pardavimai:
– 26 vnt. „HexaPOD RT“ (Pirmoji karta);
– 46 vnt. „HexaPOD evo RT“ (Antroji karta);
– 2009 m. vasario mėn. buvo pagamintas šimtasis egzempliorius (rezervuotas Honkongo klientams).

Vieneto kaina:
307.000 EUR

Rinkos:
50% JAV, 40% Europa, 10% Azija (Kinija, Japonija, Taivanas)

Klientai:
– Department of Radiation Oncology – Julius–Maximilians University (Vokietija);
– Riverside & University of Virginia – Radiosugery Center (JAV);
– William Beaumont Hospital (JAV);
– Yame General Hospital (Japonija).


 HexaPOD™ evo RT – robotizuota paciento pozicionavimo platforma     HexaPOD™ evo RT – robotizuota paciento pozicionavimo platforma

 
Svetainės struktūra