Projektai

 

Unikalūs sprendimai

„Gigabank“ – šveicariškas duomenų saugojimo bankas
 
„Gigabank“ – šveicariškas duomenų saugojimo bankas

Santrauka

Gigabank“  tai atsarginių duomenų kopijų (angl. backup) saugojimo internete paslauga, veikianti Microsoft XP, Vista, Mac ir kitų operacinių sistemų pagrindu. Sistema besinaudojančių vartotojų informacija yra ypač patikimai koduojama ir saugoma specialiuose duomenų centruose Šveicarijoje.


Šveicariškas duomenų saugojimo bankas

Technologinis projekto sprendimas yra unikalus tuo, kad naudojami WORM (angl. write once read many times) duomenų įrašymo įrenginiai ir sudėtingi programiniai algoritmai. Šių technologijų junginys užtikrina maksimalią duomenų apsaugą nuo virusų bei išorinių poveikių ir garantuoja 100 % prarastų duomenų atstatymą įvairių kataklizmų atveju.

Gigabank tai galutiniam vartotojui skirta sistema, dėl kurios duomenų archyvavimas ir valdymas yra itin paprastas ir lengvai atliekamas, tarsi jie būtų vartotojo kompiuterio kietajame diske. Naudojantis specialia programine įranga vartotojams pakanka nurodyti kietojo disko katalogą, kuris turi būti suarchyvuotas, ir šie duomenys parengiami perkelti į „Gigabank“ tarnybines stotis ilgalaikiam ir saugiam saugojimui. „Gigabank“ garantuoja šimtaprocentinį duomenų saugumą, todėl ši sistema dar vadinama savotišku „skaitmeninių duomenų šveicarišku banku“.

Verslo segmentui yra sukurtas specialus „FAST LTA“ projektas, kurio technologiniai sprendimai kompanijoms padeda sumažinti ilgalaikiam duomenų saugojimui skiriamus kaštus.

 
Svetainės struktūra