Projektai

 

E. komercija

Flieg-ab-Basel.de – kelionių portalas Vokietijoje
 
Paslaugos:
Grafinis dizainas, „OXID eShop“ diegimas ir specializuoti programiniai sprendimai.
Užsakovas:
„Flieg-ab-Basel GmbH“ (Vokietija)
Flieg-ab-Basel.de – kelionių portalas Vokietijoje

Kelionių portalas, jungiantis beveik visus Vokietijos ir Šveicarijos oro uostus, su specializuota užsakymų „back–end“ sąsaja skirta kelionių operatoriams. 

Sėkminga portalo plėtra lėmė, kad skrydžių ir kelionių operatorių skaičius yra nuolatos plečiamas. Flieg-ab-Basel.de portalui UAB „Net Frequency“ taip pat teikia elektroninio marketingo ir SEO paslaugas.

 
Atsiliepimai

Atstovaudami regioninę kelionių agentūrą rinkoje susidūrėme su itin didele kainų konkurencija ir finansiškai stipriais žaidėjais. Šiandieninėje turizmo rinkoje vyraujantis sėkmės faktorius – maža kaina ir patraukliausi kelionių pasiūlymai.

NFQ mūsų kompanijai sukūrė sąnaudų taupymo platformą, dėl kurios vartotojai vienoje vietoje gali gauti geriausius didžiųjų Vokietijos kelionių operatorių pasiūlymus iš bet kurio šalies oro uosto. Itin efektyvų laiko ir finansinių sąnaudų optimizavimą pasiekėme dėl tiesioginių užsakymų ir jų perdavimo operatoriams funkcionalumo.

Per pirmuosius projekto gyvavimo metus naudojantis sistema buvo atlikta 30 000 užsakymų. Neabejodami projekto sėkme kartu su NFQ ketiname nuolat plėsti šią sistemą.

Per Jacobi
CEO „flieg-ab-Basel GmbH“
 
Svetainės struktūra