Projektai

 

Unikalūs sprendimai

„FAST LTA“ – duomenų saugumas ir ekonomija
 
„FAST LTA“ – duomenų saugumas ir ekonomija

Santrauka

FAST LTA“ paslauga yra skirta verslo sektoriaus įmonėms, nuolat dirbančioms su dideliais skaitmeninių duomenų kiekiais, kuriems reikalingas itin aukštas saugumo ir kontrolės užtikrinimas, ilgalaikis saugojimas bei greitas duomenų pasiekiamumas.

 

Maksimalus duomenų saugumas ir ekonomija

Dėl sukurtos sistemos skaitmeniniai duomenys yra koduojami specialiai šiam projektui sukurtu technologiniu principu (angl. Erasure resilient coding), o jų įrašymas ir kopijų darymas paremtas WORM (angl. Write once read many times) technologija užtikrina maksimalią apsaugą nuo duomenų pažeidimų ir praradimo. Šio projekto metu sukurtos sisteminės funkcijos leidžia atlikti nuolatinį duomenų monitoringą ir prarastų duomenų atstatymą iš turimų fragmentų.

„FAST LTA“ vienas iš efektyviausių šiandien žinomų ir ekonomiškai pagrįstų technologinių sprendimų, skirtų ilgalaikiam duomenų saugojimui. Tam naudojami specialūs kietieji diskai (angl. Silent cubes) ir automatinė duomenų audito sistema, užtikrinanti mažas eksploatacijos ir energijos sąnaudas.
 
„FAST LTA“ duomenų saugojimo centrai yra dislokuoti Šveicarijoje, o jų priežiūrą atlieka šios šalies telekomunikacijų kompanija „Swisscom“.

 
Svetainės struktūra