Projektai

 

Verslas–verslui

„eVekselis.lt“ – elektroninis vekselis
 
Paslaugos:
Specializuoti programiniai sprendimai, tinklalapis.
Užsakovas:
UAB „eVekselis.lt“
„eVekselis.lt“ – elektroninis vekselis

Apie įmonę

UAB „eVekselis.lt“ – 2011 m. įkurta bendrovė, 2012 m. pabaigoje rinkai pasiūliusi pirmąjį Lietuvoje elektroninio vekselio sprendimą. „eVekselis“ jau pradėjo bendradarbiauti su keletu pirmųjų klientų – smulkių paskolų teikėjų. O aktyvios derybos dėl naudojimosi el. vekselio paslaugomis vedamos su daugeliu paskolų, komunalinių ar telekomunikacijų paslaugų teikėjų ar kitomis įmonėmis, turinčiomis daug smulkių skolininkų.

Apie projektą

Fiziniams asmenims „eVekselis.lt“ suteikia galimybę įmonės klientų aptarnavimo sistemoje neišeinant iš namų saugiu sutartiniu elektroniniu parašu pasirašyti vekselį – rinkoje vis labiau populiarėjantį  įsipareigojimą skolai apmokėti. Šitaip „eVekseliu“ besinaudojanti įmonė ne tik išvengia teisminių procesų išieškant įsiskolinimą, bet ir didžiąją dalį administracinių darbų atlieka per kelias akimirkas bei automatiškai.

Kitaip nei dirbant su „popieriniais“ vekseliais, elektroninio vekselio išdavimas ir pasirašymas trunka vos akimirką, o pradelsus mokėjimą „eVekselis.lt“ automatiškai paruošia bei išsiunčia pranešimus skolininkui ir parengia dokumentus notarui. „eVekselio.lt“ sprendimas įdiegiamas įmonės klientų aptarnavimo sistemoje kaip papildoma jos funkcija.

NFQ „eVekseliui“ sukūrė ir sutartinio elektroninio parašo sprendimą – klientui gavus unikalų SMS kodą, jo įvedimas savitarnos sistemoje kartu su kitais asmens duomenimis laikomas juridinę galią turinčiu parašu. „eVekselį“ naudojančios bendrovės savo klientų aptarnavimo sistemose elektroninio vekselio modulį gali įdiegti tiek kaip atskirą žingsnį nevykdantiems sutarties sąlygų, tiek kaip papildomą punktą pasirašant pačią pirmąją paskolos ar paslaugų teikimo sutartį. Į „eVekselio“ sistemą galima įtraukti ir jau anksčiau pasirašytų „popierinių“ vekselių administravimą.
 „eVekselio“ sistema išsiskiria galimybe ją lengvai integruoti į bendrovių verslo sistemas, lanksčiu funkcijų bei modulių pasirinkimu.


Rezultatai ir lūkesčiai

2012 m. pabaigoje startavusi paslauga jau turi pirmųjų verslo klientų ir jiems padeda apdoroti pirmuosius elektroninius vekselius, o ilgainiui „eVekselis.lt“ tikisi bendradarbiauti su visais daug smulkių skolininkų turinčiais paslaugų teikėjais.

Artimiausiu metu bendrovė planuoja dar labiau išplėsti tiek elektroninių, tiek popierinių vekselių administravimo paslaugų spektrą. „eVekselis.lt“ neprognozuoja, kad popieriniai vekseliai greitai išnyks, tačiau bendrovė siekia, kad klientų rūpesčiai baigtųsi vos pasirašius vekselį (popierinį ar elektroninį).

 
Svetainės struktūra