Programavimas

 

Programinės įrangos kūrimas

NFQ Projektų kūrimo padalinys ne tik siūlo programinius sprendimus galutiniams vartotojams, bet ir teikia programavimo paslaugas kitoms Lietuvos ir užsienio IT kompanijoms. Bendrovėje sukurti IT produktai užtikrina pridėtinę vertę šiuolaikiškai įmonei ir optimizuoja verslo valdymo procesus. Kaip ir visi NFQ sprendimai, mūsų programinė įranga kuriama pirmiausia galvojant apie realią vertę klientui bei investicijų grąžą.

  

Didžiausia Web ir Mobile programuotojų komanda Lietuvoje

Šiuo metu NFQ dirba per 200 programuotojų, iš jų 50 – „Zend“ sertifikuoti  programinės įrangos inžinieriai, jų skaičius nuolat auga. „Zend“ sertifikatas – tai pasaulinis profesionalumo pripažinimas ir įrodymas, kad programinės įrangos komanda eina išvien su naujausiomis PHP technologijomis. 

Turime ir 40-ies profesionalų JAVA komandą, daugiausia dirbančią su milžiniškomis tarptautinėmis paieškos sistemomis. Nuolat plečiame ir Mobile komandas, daugiausia projektų turinčias Vokietijoje.

NFQ programuotojai taiko šiuolaikines, pažangiausias programinės įrangos kūrimo metodologijas.

Visa tai mūsų klientams tai užtikrina, kad jų projektus plėtos bei prižiūrės aukščiausios kvalifikacijos profesionalai.

 

Programinės įrangos kūrimo etapai:

 • Verslo poreikių analizė, reikalavimų sisteminimas
  Šio etapo metu išsiaiškinami ir dokumentuojami kliento poreikiai bei siekiai, aprašomos techninės būsimosios sistemos savybės. Sistemos reikalavimų analizės metu atrenkami pagrindiniai ir būtini elementai bei funkcijos kuriamai sistemai projektuoti ir realizuoti.

 • Sistemų projektavimas, realizavimas ir diegimas
  Informacinių technologijų kūrimo rinkoje daug programinės įrangos projektų žlugo dėl praleistų arba netiksliai ir neišsamiai atliktų sistemos reikalavimų analizės ir projektavimo etapų. Tai itin svarbus etapas, kurio metu patvirtinama, kad visi kliento verslo poreikiai buvo surinkti ir išsamiai dokumentuoti, detalizuoti funkciniai ir nefunkciniai reikalavimai, aprašytos funkcijos, kurias sistema turės atlikti, ir kaip sukurta sistema atrodys.

 • Kokybės užtikrinimas
  Kokybei užtikrinti naudojame šiuolaikinius automatinio testavimo įrankius ir technologijas. Taikome aukščiausius kokybės standartus kiekviename programinės įrangos kūrimo žingsnyje – nuo verslo poreikių analizės, sistemų reikalavimų ruošimo ir programavimo iki produkto išleidimo ir diegimo.

Fiksuotų reikalavimų programinės įrangos kūrimo etapai: 
 
 • Kintamos verslo aplinkos ir iš anksto tiksliai nežinomų reikalavimų programinės įrangos kūrimas
  Tokiais atvejais NFQ dažniausiai naudoja Agile projektų valdymo metodikas. Tuomet užsakovas aktyviai dalyvauja verslo poreikių analizės etape, sprendimų projektavime, o sprendimo naudotojai itin greitai gauna veikiančius prototipus. Tai leidžia greitai praktikoje patikrinti sprendimų efektyvumą, operatyviai reaguoti į kintančius reikalavimus ir be papildomų išlaidų kuriamoje sistemoje atlikti pakeitimus. NFQ naudojant geriausias programavimo praktikas, užtikrinama maksimali paslaugų kokybė bei trumpiausi programinės įrangos kūrimo bei diegimo terminai.

Jeigu Jūs išaugote iš standartinių verslo valdymo sistemų galimybių arba Jūsų veikla reikalauja individualaus ir išskirtinio požiūrio į verslo procesų valdymą, galime sukurti tik Jūsų poreikius atitinkančią sistemą, kuri bus bendra IT ūkio visumos dalis.

Atsiliepimai

NFQ laikome patikimu partneriu, savo srities lyderiu, kurio žinios, patirtis ir sprendimai padeda mums tobulėti.

 

Marius Penikas
Marius Penikas
IT projektų vadovas, UAB „G4S Lietuva“

 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra