Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

Pasikalbėkime

NFQ bendradarbiauja su rimčiausiais Vakarų Europos ar JAV investuotojais bei startuoliais ir kartu kuria ateities sprendimus.

Rinkdamiesi partnerius, pirmenybę visada teikiame technologiškai pažangiausiems, nestandartiniams, didelę kūrybinę laisvę suteikiantiems, milijonus vartotojų ir milijoninį investuotojų užnugarį turintiems projektams.

Mūsų klientai yra įsitikinę bendradarbiavimo su NFQ teikiama verte ir nuolat plečia savo komandas. O kalbantis su potencialiais partneriais, pas mus nuolat atsiranda naujų, programuotuojams patraukliausių pasiūlymų. Taigi mes norime susipažinti su programuotojais ir kitais programinės įrangos kūrimo proceso specialistais, kurie norėtų ir galėtų dirbti su nauju KAYAK‘u ar naujos kartos eBay, kai ta viena, būtent Tau tinkamiausia, gal tik kartą gyvenime pasitaikanti proga gulės ant mūsų stalo

Dėl šios priežasties siūlome ne tik kandidatuoti į atviras NFQ karjeros galimybes, bet ir susitikti su mumis pasikalbėti apie tai, su kokiais projektais jūs norėtumėte dirbti ateityje ir apie kokias karjeros galimybes svajojate. Tai žinodami, mes galėsime pasiūlyti būtent jums tinkamiausią ir norimą projektą, su kokiu, pvz., dirba vienas mūsų programuotojų Dainius. Jis penktadienio pavakarėmis... laukia darbo pirmadienį, kuomet vėl prasideda didžiausi įdomumai ir iššūkiai :)

Kodėl verta pasikalbėti su NFQ?

  • Tau pirmiau nei kitiems pasiūlysime tave dominančias ir gal tik kartą per gyvenimą pasitaikančias karjeros galimybes;
  • Sužinosi, kodėl 90% mūsų darbuotojų mus rekomenduotų kaip darbdavį savo draugams;
  • Sužinosi apie mūsų kuriamas ir taikomas naujausias technologijas;
  • Kalbėsi ne su eiline žmogiškųjų išteklių agentūra, o su geriausia IT kompanija regione

Tau visa tai patinka? Tuomet susisiekime: karjera@nfq.lt
Svetainės struktūra