Naujienos

 
2014 02 07

NFQ pripažinta geriausia IT įmone Vidurio ir Rytų Europoje

NFQ pelnė „Geriausios IT kompanijos“ vardą Vidurio ir Rytų Europos užsakomųjų ir jungtinių paslaugų apdovanojimuose Varšuvoje. Konkurso komisija įvertino NFQ klientų ir skirtingo pobūdžio projektų gausą bei darbuotojams sudaromas sąlygas tobulėti.

Šiemet „CEE Outsourcing and Shared Services Awards“ 22-se kategorijose varžėsi beveik 150 Vidurio ir Rytų Europos kompanijų ar miestų, o NFQ gavo bene garbingiausią – „Geriausios IT kompanijos (išskyrus Lenkiją)“ apdovanojimą.

Paulius Insoda, NFQ grupės vadovas, teigia, kad nors Lenkijos verslo leidinio „BiznesPolska“ rengiami apdovanojimai vertina geriausias užsakomųjų ir jungtinių paslaugų įmones, mūsų bendrovė šiose kategorijose nesivaržė ir iškart siekė „Geriausios IT kompanijos“ vardo, nes jis tiksliausiai apibūdina NFQ.

„Džiaugiuosi, kad apdovanojimų komisija atkreipė dėmesį į daugelį metų su mumis sėkmingai dirbančius ir pernai atėjusius naujus klientus. Jau ne pirmus metus siekiame dirbti su daugiausia kūrybinės laisvės mūsų programuotojams suteikiančiais klientais. Šaunu, kad ši NFQ strategija patinka tiek darbuotojams, tiek mūsų klientams, o ją vakar įvertino ir šių garbingų apdovanojimų komisija“, – kalba P. Insoda.

Geriausios IT įmonės apdovanojimas

Konkurso komisija taip pat pastebėjo gausias NFQ iniciatyvas darbuotojams – įvairiausius užsiėmimus, pramogas ir mokymus, taip pat geriausius biurus Kaune ir Vilniuje, trečius metus sėkmingai vykstančią NFQ Akademijąbendradarbiavimą su universitetais, jų studentų tyrimą ir kt. Dėmesys buvo atkreiptas ir į tai, kad nors per 75% pajamų NFQ uždirba eksporto rinkose, esame Lietuvos e. komercijos krikštatėviai, prisidėję prie daugelio mūsų šalyje pirmaujančių e. parduotuvių raidos. Be to, per praėjusius metus išsiplėtėme iki beveik 200 kolegų, tapome viena iš 50-ies sparčiausiai augusių technologijų įmonių Vidurio ir Rytų Europoje ir buvome pripažinti sparčiausiai augusia didžiąja Baltijos šalių IT kompanija.

„Smagiausia tai, kad geri ankstesnių metų rezultatai leidžia mums kurti dar geresnes darbo bei karjeros sąlygas, o itin kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai bei NFQ orientacija į pažangiausias technologines naujoves lemia geriausius klientus ir inovatyviausius projektus. Todėl neabejoju, kad pasaulinių pasiekimų ateityje turėsime vis daugiau“, – kalba P. Insoda.

Šiemet NFQ planuoja perkopti 250 darbuotojų skaičių, šio tikslo leis pasiekti pastaraisiais mėnesiais sutartos partnerystės su keliais itin gerai žinomais tarptautiniais vardais, apie kuriuos daugiau papasakosime artimiausiu metu.
Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra