NFQ Akademija

Registruokis 2019 m. rudens semestrui, registracija vyksta iki rugsėjo 9 d.

Registruokis užduočiai

Lektoriai


 

Linas Kukulskis

Šiuo metu džiaugiuosi galimybe prisidėti prie HomeToGo meta paieškos platformos vystymo. Garsėju savo reiklumu ir tinkamų sprendimų verslui ieškojimu. NFQ Akademijoje dėstau nuo jos susikūrimo 2012 metais ir mokau duomenų bazių projektavimo ir darbo su MySql subtilybių. Esu tas dėstytojas, kuris visada gali rasti trūkumų, bet ir patars kaip juos išspręsti.

 Gita Žemgulienė 

Šiuo metu HomeToGo komandoje dirbu prie SEM automatizavimo. Čia kasdien įgaunu naujų    žinių   ir patirties ne tik programavimo, bet ir rinkodaros srityje. NFQ Akademijoje pasakoju apie   Symfony karkasą – naudodami karkasus programuotojai gali skirti mažiau dėmesio moduliams ir   susitelkti į kūrybinius sprendimus. Todėl labai svarbu išmanyti bent vieną iš jų.

 

Aurelijus Banelis 

Šiuo metu dirbu home24 Scaling komandoje, kuri padeda kitiems programuotojams dirbti efektyviau: nuo vidinių įrankių testavimui iki infrastruktūros automatizavimo AWS'e. Tikiu, kad žiniomis reikia dalintis – todėl mane galima sutikti įvairiuose IT bendruomenės susitikimuose kaip pranešėją. NFQ Akademijoje pasakoju apie Symfony karkasą ir testavimo būdus. 

 

 

Igor Gubaidulin

Šiuo metu esu UX ir dizaino komandos vadovas, o dirbdamas galiu sujungti dizainą ir vadybą. Per 15 metų teko garbė padirbėti su didžiausiais Baltijos ir Skandinavijos šalių prekių ženklais, išbandyti įvairiausius dizaino procesus. Savo patirtimi su malonumu dalijuosi. NFQ Akademijoje studentams pasakoju apie Design & UX metodologijas.

 

Paulius Ruminas 

Per 6 metus teko prisidėti prie daug įspūdingų projektų. Pavyzdžiui, antžeminių oro uostų paslaugų valdymo įrankio, leidžiančio valdyti visus procesus nuo išteklių paskirstymo iki užduočių vykdymo bei statistikos. Mėgstu analizuoti sudėtingas sistemas ir procesų automatizavimą, o NFQ Akademijoje mokau PHP pagrindų bei kokybiško ir saugaus kodo kūrimo principų.
 

Julija Levčenkaitė 

Kokius dėstytojus geriausiai prisimename baigę universitetą? Dažniausiai – reiklius, bet puikiai žinančius, kaip jų dėstomos terorijos veikia praktikoje. Būdama projektų vadove NFQ, su NFQ Akademijos studentais galiu pasidalinti dešimtimis realių pavyzdžių apie tai, kaip sėkmingai valdyti projektą ir spręsti kylančius iššūkius.
 

Darius Kasiulevičius 

Šiuo metu dirbu Senior Software Engineer HomeToGo komandoje. Esu atsakingas už partnerių integracijų komandos sklandų darbą, padedu kolegoms kilus problemų ir pritaikant technines naujoves. Esu kantrus ir mėgstu analizuoti ne tik savo, bet ir svetimą kodą, o NFQ Akademijoje mokau dirbti komandoje (darbas su Git) ir objektinio PHP programavimo.

 

 

Paulius Kaminskas 

Su NFQ jau daugiau nei 5 metus. Daugiausiai man teko darbuotis dedikuotose komandose, o tai yra nesibaigiantis ir smagus iššūkis – glaudus bendravimas su klientu suteikia galimybę lengviau suprasti, kas yra svarbu jo verslui. Kas yra mano arkliukas? Rasti geriausią sprendimą parašant kokybišką kodą per santykinai trumpą laiką.

 

Eivinas Norušaitis 

UX dizainerio darbas stebėtinai panašus į psichologo, nes reikia permanyti žmones, o kartais – ir šimtus tūkstančių žmonių, kad sukurtum jiems malonią patirtį. Aš darau tai kasdien prisiliesdamas prie įvairių projektų. Vieni jų dar tik inkubatoriaus stadijoje, kiti – internetą jau užkariavę rinkos milžinai bei kompleksiškos sistemos.
 

Martynas Girdvainis 

Pamenate Riko and Morčio pergalę galaktikos dainų konkurse ir įžymiąją frazę „Show me what you got“? Aš mėgstu klausti to paties, turėdamas galvoje front-end kodą. Mokyti – mano pašaukimas, todėl ne tik mokau naujus komandos narius, bet ir dėstau NFQ Akademijoje: čia studentus supažindinu su JavaScript ir React naujovėmis.

 

 

Darius Aukštinaitis

Šiuo metu dirbu InterNations komandoje, kuri vysto didžiausią pasaulyje socialinį tinklą išeiviams. Mane žavi greitai besikeičianti ekosistema, todėl ir pasirinkau front-end programuotojo kelią. Kolegos sako, kad esu dėmesingas detalėms, o NFQ Akademijos studentus mokau front-end subtilybių, kurios ne mažiau aktualios ir back-end programuotojams.

 

Svetainės struktūra