Atgal į Naujienas

2016-03-17

NFQ vadovas Paulius Insoda – „Metų vadovų” penketukeSavaitraštis „Veidas" jau 16-ą kartą išrinko Lietuvos Metų vadovus - žmones, sugebančius sėkmingai auginti ir plėsti savo įmonę, išsiskiriančius unikaliais sprendimais, lyderyste ir plačiu veiklos akiračiu, gerbiančiais savo komandą, o uždirbtu pelnu besidalinančiais su įmonės darbuotojais ir visuomene. NFQ Technologies vadovas Paulius Insoda - geriausiųjų penketuke.
 
Kompanija įvertinta už gaminamų produktų sudėtingumą ir sėkmę tarptautiniu mastu. Pernai NFQ kuriamas atviro kodo e. komercijos variklis ONGR laimėjo tarptautinį pripažinimą - į savo oficialią dokumentaciją ir rekomendacijas jį įtraukė visame pasaulyje populiarios Elasticsearch duomenų bazės kūrėjai.
 
„PHP pasaulyje tai labai didelis pasiekimas. O tai nutiko visai netikėtai ir neplanuotai. Prieš pradedant dirbti su Elasticsearch mums buvo pasiūlyta jų bazinė biblioteka, tačiau ONGR komanda, siekdama maksimaliai kokybiško rezultato, nutarė susikurti savo objektinę biblioteką pagal Elasticsearch rekomendacijas. Patobulinimai buvo tokie sėkmingi, jog mūsų programuotojų sukurti įrankiai pradėjo lengvinti darbus ir daug platesniam Elasticsearch naudotojų ratui", - džiaugiasi Paulius I.
 
Ir tai ne vienintelis šio produkto įvertinimas praeitais metais - konkurse Naujasis knygnešys 2015 ONGR platforma pripažinta geriausiu lietuvišku e. verslo sprendimu.
 
Pauliaus I. teigimu, sėkmingą veiklą lemia talentingi ir motyvuoti darbuotojai: „O tai daryti reikia nuolatos, individualiai ir proaktyviai". Norėdami įsitikinti patys, pakalbinome NFQ darbuotojus - „Kodėl jums gera čia dirbti?".
 
Klientų aptarnavimo vadovė Viktorija Pranckietytė: „Citius Altius Fortius (Greičiau, aukščiau, tvirčiau). Tikriausiai dauguma žino šį Olimpinį šūkį. Manau, kad jis puikiai tinka dirbant ir NFQ. Kuomet kasdieninė tavo aplinka - tokia profesionalų koncentracija, negali leisti sau sustoti mokytis, negalvoti naujų idėjų, nesiūlyti ir neįgyvendinti jų".
 
Home24 komandos programuotojas Marius Grigaitis: „Man patinka tai, kad nors ir esame didelė kompanija - korporatyvinių taisyklių čia beveik neturim. Projektai, prie kurių dirbame yra dideli, unikalūs, žinomi pasaulyje ir naudojantys naujausias technologijas. Visi kolegos yra orientuoti į projektų sėkmę - geriausi savo srities specialistai, taikantys efektyviausius sprendimus bei praktikas".
 
Karjeros portalo CV Market kasmetinio tyrimo duomenimis, pernai NFQ atsidūrė tarp patraukliausių Lietuvos darbdavių. Metai buvo sėkmingi ir finansiškai - pardavimų apimtys augo beveik 25 proc. Praeitais metais kompanija investavo 165 tūkst. eurų į atstovybės įsteigimą Vietname, 240 tūkst. eurų skyrė e. komercijos varikliui ONGR, 260 tūkst. eurų - projektui Trademachines. Investuota į naujas technologijas ir žmogiškuosius resursus.
 
Prie sėkmingo kompanijos augimo prisidėjo sėkmingai įgyvendinti tarptautiniai projektai logistikos ir oro uostų sektoriuje. „Vienas tokių - Atlantic Express. Šiam projektui kūrėme visą vidinę verslo valdymo sistemą, valdančią jūrinių konteinerių logistiką, apimant nuo krovinio pakrovimo uoste iki atidavimo klientui. Kitas unikalus projektas - OneGo. Tai galimybė už fiksuotą mėnesinį mokestį Amerikoje skraidyti neribotai. NFQ komanda yra atsakingi už šio projekto IT dalį. Avia Solution Group sukūrėme oro uostų veiklos ir antžeminių paslaugų valdymo sistemas, pareikalavusias ypatingo dėmesio saugumui ir patikimumui. Dirbti su tokio masto projektais - nemažas iššūkis, džiaugsmas taip pat", - atvirauja Paulius I.
 
„Metų vadovo" rinkimų komisiją sudarė 6 nariai, vertinantys įmonių finansinę veiklą, inovatyvumą, konkurencingumą, produktų ir paslaugų unikalumą, vadovo indėlį ir nuopelnus įmonės veikloje. Iš viso finaliniame Metų vadovo konkurso etape šiemet varžėsi 11 įmonių vadovų.