Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

 

NFQ nuolat auga mobiliųjų aplikacijų kūrėjų komanda. Daugiausia kuriame aplikacijas ir mobiliuosius sprendimus klientams Vokietijoje, tačiau visada esame atviri įdomiems projektams Lietuvoje.

NFQ kuria aplikacijas:

iOS;
Android;
Mobile web;
Responsive design sprendimai.

 

NFQ visų pirma Jums padės nuspręsti, ar ir kokiems verslo tikslams mobilioji aplikacija bus naudinga, taip pat patarsime dėl konkrečių platformų ir technologijų bei sukursime optimaliausią sprendimą. 

Esame realistai. Lietuvoje jau daugiau kaip pusė parduodamų naujų telefonų yra išmanieji, ši tendencija dar ryškesnė Vakaruose, taigi galimybė patogiai pasiekti Jūsų verslą per išmanųjį telefoną ar kitą nešiojamąjį įrenginį tampa vis aktualesnė. Vis dėlto prieš priimant sprendimus NFQ pirmiausia aptaria, kas ir kaip Jūsų verslui geriausiai padės užšokti ant mobiliosios „bangos“.

NFQ kuria tiek itin sudėtingus mobiliųjų aplikacijų sprendimus, tiek ir paprastesnes aplikacijas. 

Keletas NFQ mobiliųjų aplikacijų pavyzdžių:

• www.membershop.lt - iOS ir Android aplikacijos Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkoms.

• www.abus-sc.de - iOS aplikacija saugumo sprendimų kompanijai „Abus“, leidžianti „iPhone“ ar „iPad“ realiu laiku stebėti apsaugos kamerų vaizdą;

• www.swoodoo.com - „Swoodoo“ aviabilietų paieškos sistemos iOS aplikacija;

• www.velux.com - Stogo langų gamintojos „Velux“ virtualių langų aplikacija „iPad“, integruota su TV ir panaudota parodoje;

• www.vip2me.eu - Kontaktų valdymų, priminimų ir dovanų pirkimo aplikacija iOS platformai.


 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra