Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

NFQ yra ideali vieta tobulėti realizuojant savo idėjas įdomiausiuose projektuose. Dirbame su stambiomis tarptautinėmis kompanijomis ir solidžiausių investuotojų palaikomais „startup'ais“, taip pat su Lietuvos rinkos lyderiais.

Esame įsitikinę, kad apie technologijas geriausiai žino pačios mūsų komandos, todėl projektuose jos turi laisvę rinktis ir kurti. NFQ darbuotojai sprendimus priima patys, o tai darančiųjų indėlis yra vertinamas.

Ar tu jau esi apsisprendęs, kad nori darbuose spręsti pats? Turime pasiūlymų tiek patyrusiems sprendimų priėmėjams, tiek norintiems tokiais tapti. 

 

DARBO PASIŪLYMAI

 

HomeToGo 

 

KAYAK


InterNations
 
Projects:
 
 real.digital:
 
 
IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS


 • pasauliniai projektai. Svariai prisidedame prie inovatyvių, milijonus vartotojų kasdien turinčių pasaulinių projektų – KAYAK, Oxid eSales ir kt. – sėkmės. Norėtum keisti pasaulį kartu?

 • įvertinimas. „…lengva tarsi įsigyti lėktuvo bilietą per KAYAK“, – vieną įstatymų projektą yra apibūdinęs JAV prezidentas Barackas Obama. Nėra geresnio jausmo, kai mūsų kuriamus produktus giria net JAV vadovas, ką jau kalbėti apie milijonus patenkintų vartotojų! 

 • „startup'ai“. Manai, kad tipinį startuolį sudaro kelių žmonių komanda? O gal nori padirbėti su šimtus darbuotojų ir šimtus milijonų investicijų turinčiais startuoliais? Mes galime tai pasiūlyti;

 • meilė technologijoms. Dirbame su naujausiomis technologijomis ir vadovaujamės moderniausiais darbo metodais – tai gali pareikšti daugelis. Tačiau NFQ yra viena nedaugelio įmonių, kuriose galima taikyti tas technologijas, kurias myli TU, o ne tas, kurias tau liepia.

  Žiūrėk visus iššūkius ir galimybes →

 

DIRBTI NFQ GERA!

 • moderniausi biurai. 2013 m. pabaigoje duris atvėrė naujutėliai NFQ biurai Kaune ir Vilniuje. Vaizdai į Kauno pilį ar Vilniaus senamiestį? Nemokamas automobilio stovėjimas verslo centre „Europa“ kiekvienam darbuotojui? Stalo futbolas, šachmatai, Xbox? Turim visa tai ir dar daugiau!

 • skatiname sportą. Mūsų darbuotojai patogiausiuose Vilniaus ir Kauno sporto klubuose sportuoja 2-3 kartus pigiau. Taip pat nuolat rengiame futbolo, krepšinio, tinklinio ir kitų sporto šakų turnyrus. Turi kitų iniciatyvų? Tik pasakyk!

 • vaišių tradicijos. Mūsų moto: ką „sudegini“ sportuodamas – atstatyk penktadieniais! Paskutinę savaitės dieną rengiam bandelių, picų, vaisių ar ledų puotą! Pirmadieniais valgome vaisius. Kiekvieną savaitę – šventa! Ką jau kalbėti apie įvairiausius skanumynus tikėtomis ir ne tokiomis tikėtomis progomis!

 • mokymai ir konferencijos. Suprask – nuolat švęsti ir dirbti atsibosta! Todėl NFQ išsiųs tave į kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus ar konferencijas. NEMOKAMAI! Tik parodyk iniciatyvą!

  Žiūrėk visus privalumus ir gėrius →


Svetainės struktūra