Interneto svetainių kūrimas

 
Internetinių svetainių kūrimas yra viena pirmųjų NFQ paslaugų, kurią kompanija teikia nuo 2002 m. NFQ gali sukurti įvairaus sudėtingumo tinklapius. Tai gali būti Jūsų įmonės, paslaugos ar prekės reprezentacinė interneto svetainė, naujienų ar pramogų portalas, aukcionas, skelbimų puslapis, verslas-verslui (B2B) sistema ar elektroninės mažmeninės prekybos (B2C) puslapis.

NFQ klientai – tai ne tik Lietuvos, bet ir užsienio užsakovai, su kuriais dirbame jau ne vienerius metus. Itin vertiname ilgalaikius santykius su klientu.

Internetinės svetainės kūrimo procesas

Net ir paprasto tinklapio kūrimas yra sudėtingas ir atsakingas procesas:

  • Pirmiausia su užsakovu aptariame būsimos svetainės tikslą, poreikius, išsiaiškiname, kokias funkcijas turi atlikti svetainė, su kokiomis sistemomis ji turi būti integruota, kokios reklaminės strategijos laikysis užsakovas, kokios trečiosios šalys dalyvaus projekte ir kt.;
  • Pagal nustatytus poreikius iškeliami tikslai, uždaviniai, projekto koncepcija ir įgyvendinimo būdai. Parengiamas preliminarus internetinės svetainės kūrimo biudžetas, sutariama dėl projekto realizavimo trukmės;
  • Analizė. Šiame etape kliento poreikiai analizuojami detaliau, projektuojama svetainės informacijos architektūra, grafinė vartotojo sąsaja, duomenų apsikeitimo procesai. Rezultatas – paruošiamas tinklapio prototipas ir funkcinių/nefunkcinių reikalavimų dokumentas (techninė užduotis);
  • Fiksuojama galutinė projekto apimtis, biudžetas ir grafikas. Pasirašoma projekto vykdymo sutartis;
  • Web dizaino kūrimas;
  • Užsakovui patvirtinus internetinės svetainės dizainą pradedami naujos svetainės turinio valdymo sistemos diegimo darbai, sistemų sąsajų kūrimas, duomenų bazės projektavimas, atliekami kiti programavimo darbai;
  • Lygiagrečiai diegimo darbams turinio valdymo sistemoje vyksta internetinės svetainės grafinio bei tekstinio turinio kūrimas. Šį darbą galime atlikti mes, pats užsakovas arba trečia šalis.

Internetinės svetainės turinio valdymo sistema

NFQ gali pasiūlyti įvairius turinio valdymo sistemų (TVS) variantus. Kadangi skirtingų internetinių svetainių poreikiams įgyvendinti reikalingi gana individualūs sprendimai, siūlome įvairius turinio valdymo sistemų produktus – tiek mokamus, tiek nemokamus. Mes rekomenduojame atviro kodo programinę įrangą.

Interneto svetainės programavimas

NFQ gretose yra didžiausia Lietuvoje žiniatinklio (web) PHP programuotojų komanda, dirbanti pagal aukščiausius programavimo standartus, užtikrinančius svetainės PHP kodo kokybę. NFQ dirba „Zend" sertifikuoti PHP programuotojai ir patyrę projektų vadovai. Kartu NFQ vis labiau auga ir JAVA programuotojų pajėgos.
„Zend" sertifikatas – tai pasaulinis profesionalumo pripažinimas ir įrodymas, kad programinės įrangos kūrimo komanda eina žingsnis į žingsnį su naujausiomis PHP technologijomis.

Reklama internete

Papildomai siūlomas internetinės svetainės optimizavimas paieškos varikliams (SEO) , reklama internete, sms reklamos , naujienlaiškių rinkodaros ir kitos svetainės populiarinimo bei tobulinimo paslaugos.

 


 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra