Naujienos

 
2018 07 20

Į Burning Man šiemet nelėkėm – radom kai ką geresnio!

Žinot, kai draugui užsimenat, kad planuojat kelionę, o jis klausia: „Jėga, kur lėksi?" Ir visada, VISADA atsakius „Berlynas", sulaukiat maždaug tokios reakcijos: „Wow! Tai daug vakarėlių aplankysi?" Norit, tikėkit, norit - ne, panašiai yra Berlyne dirbantiems mūsų partneriams, paklaustiems, kur ruošiasi. Atsakymas „Į NFQ Summercamp'ą" visada pakelia antakius. :) Rimtai!

 

 NFQ_BurningDevotion_1

Taip ir šįkart - dar oro uoste pasitikdami seniai matytus veidus iš Vokietijos kolegų susižvalgome ir susilinksime. Bus awesome. Bet jau dabar kažkas užsimena, kad mes čia šešioliktą kartą. 16 - grubiai skaičiuojant, kartu stovyklaudami jau praleidome daugiau nei vieną gyvenimo mėnesį! 16 - į galvą pats prašosi juokelis apie tai, kad jei Summercamp'as būtų žmogus, tai būtų tas pilnas drive'o paauglys, savo gimtadienį švenčiantis su šviežiomis teisėmis ir draugais leisdamasis į road trip'ą po Lietuvą. :)

 

NFQ_BurningDevotion_2 

Ieškodami namų Summercamp'ui ir mes išnaršėme Lietuvą, kol pagaliau atradome gerą uodų ir gamtos santykį čia, Dubingiuose. Žinoma, nors ties vieta jau apsistojome, Summercamp'as vietoje nestovi: praeitąmet prieš poilsį išbandėme fest'o temą, tad šiemet kolegos vieningai nusprendė, kad metas iškelti kartelę dar aukščiau. Darysim savo Burning Man'ą!

 

 NFQ_BurningDevotion_3

Kodėl, klausiat? Tikslas buvo rasti ne tik vibe'ą. Mums svarbios vertybės, o Burning Man'o nuo mūsiškių ne tiek ir daug skiriasi - galima sakyti, tai lyg dvi tos pačios monetos pusės: saviraiškos laisvė, atsidavimas ir mėgavimasis tuo, ką darai, bei, žinoma, bendruomenė. Per šiuos metus nemažai paaugom ir tikim, kad būtent dėl to - dėl galimybės laisvai kurti sprendimus, saviraiškos skatinimo ir entuziazmo prisidėti prie didžiausių projektų.

 

 NFQ_BurningDevotion_4

Taip gimė Burning DEVOTION pavadinimas. O tai jau pasufleravo ir visa kita, pvz., dress code'ą - ryškūs kostiumai, kai kurie pasigamino ir rankų darbo apdarus, kurie greitai suirtų. Ir jei tai skamba kaip iššūkis, NFQ iššūkius priima su užsidegimu. ;) Su užsidegimu statėme ir savo mascot - įspūdingą vienaragį, kurį vėliau... Na, sakom "užsidegimas" ne šiaip sau.

 

 NFQ_BurningDevotion_5

Body painting'as su šviečiančiais dažais, "Be the Part of the Art" žaidimas (šito žodžiais nenupasakosi - žiūrėkite foto), ežeras pilnas pripučiamų flamingų, pirtis ir kaljano zona bei, kaip tikram fest'ui dera, food truck zona. O taip pat - kolegos už DJ pulto, kurie skills'us tobulina kiekvienoje NFQ šventėje. Jėgų nepagailėjom ir Beatrich koncertui. Nors kai tiek dainavom kartu, galbūt solo atlikėjų mums ir nereikėjo (pasižymim sau pastabą kitiems metams).

 

NFQ_BurningDevotion_6 

Rytas atėjo per greit. Bet juk taip visada būna, kai smagiai leidi laiką? Na, bet buvo gerai - jau skirstantis, kolegos klausinėjo „Tai kada nuotraukos?" Ačiū už kantrybę - NUOTRAUKOS DABAR ! <3

 

NFQ_BurningDevotion_7 

 

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra