Elektroninio verslo vystymas

 

Internetinės parduotuvės, internetinės svetainės, informacinės ar kt. sistemos sukūrimas yra tik pirmasis uždavinys žengiant į elektroninį verslą. Todėl jau tuo pat metu būtina turėti veiksmų, kurie lankytojus paverstų lojaliais pirkėjais, strategiją. Jei norite sėkmingai dirbti dinamiškoje ir konkurencingoje aplinkoje, privalote efektyviai valdyti vidinę ir išorinę informaciją bei automatizuoti vidinius ir išorinius verslo procesus.

NFQ darbo įgūdžius derina su novatoriškomis technologijomis, kurios leidžia kurti ir tikslingai pritaikyti elektroninio verslo sprendimus Jūsų verslui. Optimizuojame informacijos sklaidą ir užduočių vykdymą Jūsų įmonės verslo procese, išplečiame informacijos sklaidą už kompanijos ribų, taip sustiprindami Jūsų klientų, tiekėjų ir partnerių tarpusavio ryšius visame pasaulyje. 

Greitaveikos tyrimai

Ar žinote, koks yra jūsų internetinės parduotuvės pajėgumas? Ar esate tikri, kad užsakius reklaminę kampaniją ir esant dideliam vartotojų srautui, jūsų parduotuvė funkcionuos be priekaištų?


NFQ atlieka elektroninių parduotuvių greitaveikos tyrimus pagal iš anksto sumodeliuotus įvairaus apkrovimo scenarijus ir sąlygas. Atlikus greitaveikos tyrimą yra pateikiamos išvados ir rekomenduojami tobulinimo metodai.

Analizės ir optimizavimo paslaugas įmonė teikia visiems elektroninių parduotuvių savininkams, nepriklausomai nuo to, kas yra šios parduotuvės kūrėjai.

 Greitaveikos tyrimai

Internetinių parduotuvių optimizavimas efektyviam darbui

NFQ teikiamos optimizavimo paslaugos yra skirtos naudojimosi puslapiu sudėtingumui mažinti ir jo veiklos efektyvumui didinti.

Optimizacija gali būti skirta įvairiems procesams: parduotuvės turinio optimizacijai paieškos sistemoms (angl. Search engine optimisation(SEO)), vartotojo sąsajos (grafinio dizaino) ir patogumo naudotis (angl. Usability) tobulinimui, svetainės lankytojų ir pardavimų konversijos (angl. Conversion rate) santykio didinimui ir pan.

 
Internetinių parduotuvių optimizavimas efektyviam darbui

Analizės ir optimizacijos objektai:

  • Patogumo naudotis tyrimai;
  • Informacijos pasiekiamumo tyrimai;
  • Sistemos greitaveikos tyrimai;
  • Konkrečių el. parduotuvės puslapių tobulinimas (titulinis, prekės puslapis, mokėjimo žingsniai, etc.);
  • SEO tyrimai ir optimizacija.

 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra