E. verslo platforma ONGR

 
ONGR yra NFQ kuriama atvirojo kodo e. verslo platforma, paspartinanti jau veikiančius e. komercijos projektus arba padedanti sukurti naujus. ONGR naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip KivedaYategoHomeToGo ir daugelis kitų.

ongr_tools_logo

ONGR nauda

ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. Kartu e. verslų savininkams ONGR taupo programavimo išteklius, nes ONGR siūlo didelį funkcionalumo (automatinio importo, integracijų, statistikos analizės ir kt.) rinkinį. Dėl ONGR suteikiamos greitaveikos šį variklį naudojančios įmonės gali iki keliolikos kartų sumažinti nuomojamų serverių kiekį. ONGR klientams suteikia:

  • Nepriekaištingą greitaveiką („patinkančią“ tiek lankytojams, tiek „Google“);
  • Efektyviausią serverių išteklių panaudojimą;
  • Išsamius statistikos ir duomenų analizės įrankius;
  • Procesų automatizavimą net ten, kur, atrodytų, to padaryti neįmanomona;
  • Pažangių metodologijų rinkinį;
  • Itin gerą palaikomumą, kasdien išleidžiamus saugumo, greitaveikos ar naujo funkcionalumo paketus.

ONGR technologiniai iššūkiai

ONGR yra nuosavas NFQ produktas, kurį Kaune ir Vilniuje plėtoja keliolikos aukščiausios kvalifikacijos programuotojų komanda. Jos nariams sutariant, ONGR taikomos naujausios, „trending“ technologijos. Komanda nuolat dalyvauja įvariuose mokymuose, skiria itin daug dėmesio kvalifikacijai kelti. Pagrindinės ONGR technologijos yra:


ONGR komanda siekia niekada neviršyti 100 ms atsako laiko, jos serveriai dirba su didesnėmis kaip 3000 RPM akprovomis ir kasdieniais duomenų importais iš >200 GB duomenų bazių.

Automatinis „scale'inimas“ esant resursų poreikiui? Turite Oxid, Magento ar bet kokią kitą jau veikiančią sistemą ir nenorite visos jos pakeisti? Automatinis duomenų importas ar paveikslėlių apdorojimas, sugebantis „įveikti“ milijonus ar daugiau įrašų? Kodas, 100% padengtas unit testais ir papildomai įtraukta daug integracijos variantų testavimo? Čia tik mažytis žvilgsnis pro durų tarpą į ONGR, iš tikro visko yra gerokai daugiau ir kasdien daugėja.
 
Norite sužinoti dar daugiau? Apsilankykite ONGR.IO
 
Domina ONGR sistemos naudojimas? Susisiekime!

Norėtumėte prisidėti prie turbūt inovatyviausio ir moderniausio produkto Lietuvoje kūrimo? Pasikalbėkime!
 
ONGR komandos narių lūpomis

Mantas V.:
Man ONGR patinka pirmiausiai dėl profesionalios komandos. Visada galima pasitarti su kolegomis ir rasti geriausią būdą problemai išspręsti.
Pats produktas įdomus dėl jam keliamų iššūkių. Greitaveika, padengimas testais, kodo kokybė – mūsų kasdienybė. Ir tai labai gerai. Skatina tobulėti, išbandyti naujausias technologijas ir atiduoti kokybišką rezultatą.
Kaip programuotojas įžvelgiu labai didelį pliusą, kad ONGR sudarytas iš daugybės atskirų komponentų. Dirbti su mažu komponentu visada lengviau, viskas daug aiškiau. Taip pat, startuojant naują projektą, galim įsitraukti tik tuos komponentus, kurių reikia konkrečiam projektui.
 
Mantas U.: 
ONGR – tai frameworkas, parašytas „on top of the Symfony2“. Naudojam tiek jau paruoštus Symfony paketus, tiek savo parašytus. ONGR – platforma, apimanti daug daugiau nei pats frameworkas – autoscale ir kitas stuff.
ElasticSearch kartu su Symfony yra dvi pagrindinės technologijos, naudojamos ONGR'yje. Šios technologijos padeda rašyti kokybišką ir žaibiškai veikiantį kodą.
ONGR sprendžia didžiulių duomenų kiekių tvarkymo ir daugelio vartotojų aptarnavimo problemas, pasiūlydama automatiškai besiscale'inančią sistemą.
ONGR leidžia klientams aptarnauti daug vartotojų su mažiau nei įprasta aparatinės įrangos.

Zigmas:
Apie naujausias technologijas ir problemų sprendimus sužinau greičiau iš ONGR komandos nei iš internetinių blog‘ų.

Darius:
Smagi komanda. Naudojam naujausias technologijas. Taikome patikrintus sprendimus. ONGR yra labai paprastas ir greitai programuojamas (konfigūruojamas) projektuose. Labai paprasta pakeisti core‘inį funkcionalumą, jeigu jis projekte netinka. Lankstus ir lengvai perprantamas, kai moki Symfony.

Tautrimas:
Paprastame Symfony projekte tu gauni struktūrą, kuri leidžia profesionaliai sulipdyti tavo sudėtingą sistemą į kiek įmanoma tvarkingą visumą. ONGR platforma pasiūlo ne tik struktūrą, bet ir komponentų visumą, kurie jau sustyguoti iš anksto ir leidžia svetaine naudotis tūkstančiams lankytojų vienu metu. 
Patiko patys komponentai. Jų parinkimas toks profesionalus ir drąsus, kad manau ne vienas programuotojas pavydėtų tokio projekto. 
Duomenų bazė? ElasticSearch su savo visom rikiavimo ir „fuzzy matching“ galimybėm. Visi kiti duomenys, kurie atkeliauja iki ONGR sistemos praeina per draiverį ir yra importuojami automatiškai. Ar tai MySQL produktų katalogas iš Oxid sistemos, ar tai statiniai puslapiai iš Wordpress, nesvarbu. 
Prisėdus prie projekto įstringa dar pats pradėjimas dirbti. Pirmas daiktas, ką reik padaryt: instaliuoti Vagrant su jau paruoštom automatinio testavimo VirtualBox mašinom. Visos programuotojų aplinkos tampa vienodomis, nebešvaistomas laikas bugams atsirandusiems dėl nevienodų darbo sąlygų. 
Ir nebėra atmazkių „parašysim testus vėliau, kai atsiras laiko“. Tiek unit, tiek integraciniai testai yra privalomi. Kodo padengimas > 100%. Jei palieki kokių klaidų – ne bėda. Kodas yra peržiūrimas komandos narių, nes dirbama naudojant „Pull request“ sistemą pačiame GitHub. Ir jei dar mažai, Travis CI sistema patikrina visus pakeitimus iš naujo automatizuotai ir praneša apie klaidas bendrame Skype čate. Taip pat komandoje gyvena dirbtinio intelekto chat robotas vardu Hubotas, kuris papasakoja kas vyksta, rytais pasisveikina arba, jei labai tylu, papasakoja kokį anekdotą, žinoma, galima su juo ir pasikalbėti :)
Ir nereikia žinoti sistemos skersai išilgai tam, kad su ja būtų galima iškart dirbti. Atskiri komponentai yra ištestuoti, todėl pajudinus vieną, nesugrius kitas. Sistema yra „rock solid“. 

Svetainės struktūra