Naujienos

 
2018 01 17

NFQ Akademija renka pavasario grupes Vilniuje ir Kaune

Registruokis iki vasario 10 d. Ir jau kovą pradėk mokytis iš geriausių NFQ programuotojų intensyviuose, nemokamuose 3 mėn. trukmės programavimo kursuose.

 

Akademija 2_1.

Kaip prisijungti prie NFQ Akademijos?

Lengviau nebūna - užsiregistruok NFQ Akademijai iki vasario 10 d., lauk mūsų praktinės užduoties, atlik ją taip gerai, kaip tik moki ir prisijunk prie mūsų jau kovą! Beje, absolventai sako, kad šį bei tą mokančiam, užduotį atlikti tikrai nesunku.

Studijuoji IT ir norėtum, kad NFQ Akademija taptų praktikos vieta? Jokių problemų. Įstok į NFQ Akademiją, suderink su universitetu, kad praktiką atliksi NFQ Akademijoje, atnešk trišalę sutartį mums ir praktikuokis.

Kas gali įstoti į NFQ Akademiją?

Bandyti visada verta, tačiau NFQ Akademija subalansuota žmonėms, kurie jau šiek tiek suvokia IT, yra mokęsi programavimo savarankiškai, naudojantis interneto platformomis, lankę kursus ar net studijavę IT.

Ko mokoma NFQ Akademijoje?

Patobulinsi tiek front-end, tiek back-end žinias, daugiau suvoksi apie dizainą, vartotojo patirtį, mokysiesi duomenų bazių, testavimo ir projekto įgyvendinimo nuo A iki Z. Mokysiesi dirbti su Symfony karkasu.

Taip pat tobulinsi komandinio darbo, verslo suvokimo ir savo projektų pristatymo įgūdžius, daugiau sužinosi apie tai, kaip veikia IT kompanijos ir kaip atrodo programuotojų darbas jose. Semsiesi patirties ne tik iš kolegų, bet ir iš IT profesionalų, dirbančių su tokiais stambiais tarptautiniais projektais kaip HomeToGo ar home24.

Kaip vyksta NFQ Akademija?

NFQ Akademiją sudaro paskaitos ir darbas prie projekto. Du kartus per savaitę nuo 17-19 val. leisi paskaitose. Kai kurie dėstytojai užduos net namų darbų, kuriuos turėsi atlikti savarankiškai.

Visos NFQ Akademijos eigoje su kolega dirbsi prie individualaus projekto - pasirinkto iš mūsų siūlomų ar savo startuolio idėjos. Bet ir čia neliksi vienas. Tau padės mentorius - NFQ programuotojas, pasiruošęs atsakyti į visus klausimus nuo kodo problemų iki naujos idėjos patikrinimo.

O kas po to?

Praktika rodo, kad bent vieną iš 5 absolventų kviečiame prisijungti prie NFQ komandos. Bet jei prie mūsų ir neprisijungsi, žinosi kaip įgyvendinti projektą nuo A iki Z ir galėsi žinias sėkmingai pritaikyti tiek dirbdamas IT komandose, tiek įgyvendindamas idėjas savarankiškai.

Prisijungsi? :) Registruokis iki vasario 10 dienos!

Datos:

Registracija vyksta iki vasario 10 d.
- Iš kart po to gausi užduotį
- Pavasario semestro pradžia - kovo 8-9 d.

 

25626049_1048274415312341_1942436889910156475_o 

 

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra