Naujienos

 
2017 10 23

NFQ vystoma platforma HomeToGo pritraukė lėšų iš Facebook investuotojų

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos sistema HomeToGo, kuriai technologinius sprendimus kuria NFQ Technologies, pritraukė C serijos investicijų. Į sparčiai augantį startuolį pakartotinai investavo pasaulyje gerai žinomos rizikos kapitalo kompanijos Insight Venture Partners, Acton Capital Partners, DN Capital, dalyvavusios ir ankstesniame investicijų etape, bei prisijungė naujieji investuotojai Global Founders Capital, anksčiau investavę į socialinį tinklą Facebook.

 

Lietuva - pažangių IT specialistų šalis

„Ši investicija - dar vienas įrodymas, kad meta paieškos varikliai yra ne tik viena iš naudingiausių sričių vartotojams, bet ir sulaukiančių nemažai dėmesio iš investuotojų, kurių portfeliuose sėkmingiausi verslai pasaulyje. Jaučiamės sukaupę nemažą patirtį šioje sferoje, taip pat labai džiugu, kad prie HomeToGo sėkmės svariai prisideda ir lietuviai programuotojai, didžiųjų duomenų analitikai ir kiti specialistai. Lietuva vis labiau įsitvirtina savo, kaip technologiškai pažengusios ir gerus IT specialistus auginančios šalies, vardą", - sako NFQ Technologies vadovas Paulius Insoda.

 

Nauja investicija - verslo plėtrai ir komandos stiprinimui

 

HomeToGo vyriausiasis technologijų vadovas Audrys Kažukauskas pastebi, kad sparčiai startuolio plėtrai didelę įtaką turėjo profesionali NFQ Technologies programuotojų komanda: „Meta paieškos varikliai yra sudėtingi techniniai projektai, reikalaujantys nestandartinių sprendimų. Džiaugiuosi, kad mums pavyko suburti kompetentingą ir motyvuotą IT specialistų komandą, gebančią greitai ir efektyviai kurti technologinius sprendimus, pritaikant moderniausias technologijas. Tai vienas iš pagrindinių HomeToGo sėkmės faktorių.

 

HomeToGo__viduje_1__2017_10_23__1_of_1_

Vien per praėjusius metus HomeToGo IT komanda išaugo 50%, tolesnė plėtra numatoma ir kitais metais: „Iki šių metų pabaigos prie projekto darbuosis apie 70 programuotojų, iš kurių dauguma įsikūrę Kaune, kita dalis - Vilniuje. Komandą toliau plėsime ir ateinančiais metais. Nuolat ieškome profesionalų, pasirengusių didesniems iššūkiams ir norinčių prisidėti prie pasaulyje lyderiaujančio produkto kūrimo", - teigia A. Kažukauskas.


Konkreti investicijų suma viešai neskelbiama, bet bendros investicijos į startuolį dabar sudaro reikšmingą aštuonženklę sumą. Prie B serijos investuotojų Insight Venture Partners, Acton Capital Partners ir DN Capital dabar prisijungė ir Global Founders Capital. Šių bendrovių portfelyje - investicijos į socialinį tinklą Facebook, didmeninės prekybos platformą Alibaba, muzikos kūrinių atpažinimo programėlę Shazam bei rankdarbių pardavimo platformą Etsy.

 

HomeToGo__lauke__2017_10_23__1_of_1_

Apie HomeToGo

2014 m. Berlyne įkurtas startuolis apjungia daugiau kaip 250 partnerių 11 mln. pasiūlymų, tarp jų - Booking.com, VRBO, HomeAway, TripAdvisor ir kt. HomeToGo veikia 12 Europos šalių bei JAV, Australijoje, Meksikoje ir Rusijoje. Šiuo metu bendrovė yra didžiausia atostogų būsto nuomos paieškos sistema pasaulyje, kas mėnesį sulaukianti daugiau kaip 20 mln. vartotojų.

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra