Naujienos

 
2018 03 22

HomeToGo atidaro naują biurą Vilniuje

Didžiausias pasaulyje atostogų būsto nuomos meta paieškos variklis HomeToGo Vilniuje atidaro biurą. Tai bus antrasis šios kompanijos biuras Lietuvoje, pirmasis yra Kaune. Vokietijoje, Berlyne, įsikūrusios įmonės atstovų teigimu, Lietuvos programinės įrangos kūrėjai yra labai talentingi, tad tikimasi, jog biuro atidarymas sostinėje padės jų pritraukti dar daugiau. Neseniai pradėjęs savo veiklą ir Brazilijoje, HomeToGo veikia 17-niolikoje pasaulio šalių ir šiais metais planuoja sparčią plėtrą.

 

HomeToGo pateikia ir palygina daugiau nei 11 mln. nuomos pasiūlymų iš daugiau nei 250 nuomos tinklalapių. Meta paieškos variklis, kurio būstinė yra Vokietijoje, Berlyne, didžiausią dėmesį skiria kokybiško produkto kūrimui, kad kiekvienas ieškantis atostogų būsto, rastų geriausią pasiūlymą, atitinkantį jo poreikius. Atostogų būsto nuomos rinka yra labai fragmentuota, kiekvieną sekundę yra agreguojami milijoniniai duomenų kiekiai. Todėl norint užtikrinti pažangiausius meta paieškos sprendimus, reikia dirbti tik su talentingiausiais IT specialistais.

 

„Lietuva yra gerai žinoma dėl ypač aukštų technologijų sektoriaus standartų. Norime ir toliau išlaikyti sparčius augimo tempus, todėl auginame komandą Lietuvoje", - sako Dr. Patrick Andrä, HomeToGo generalinis direktorius.

 

HomeToGo_komanda_Lietuvoje. 

Planuojama, jog naujojo biuro Vilniuje atidarymas turėtų pritraukti daugiau talentingų programuotojų ir kartu kurti HomeToGo sėkmės istoriją. Vos per keturis veiklos metus technologijų kompanija HomeToGo išvystė savo veiklą 17-niolikoje pasaulio šalių, šiuo metu komandoje dirba 150 darbuotojų, atstovaujančių daugiau nei 25 tautybes. Lietuvoje dirba 70 specialistų.

 

„Nuolatos ieškome tiek patyrusių programinės įrangos kūrėjų ir didžiųjų duomenų mokslininkų, tiek jaunų perspektyvių specialistų", - teigia HomeToGo vyriausiasis technologijų vadovas Audrys Kažukauskas. „Mūsų standartai yra gerokai aukščiau nei vidutiniai, todėl užtrunka rasti naujus komandos narius. Vilniuje yra daug gerų IT profesionalų. Tikimės, jog HomeToGo galėtų tapti svarbiu žingsniu jų profesinėje karjeroje."

 

Audrys_Ka__ukauskas. 

Meta paieškos variklis HomeToGo per šiuos metus Lietuvoje planuoja įdarbinti dar 30 programinės įrangos kūrėjų ir didžiųjų duomenų mokslininkų.

 

Įdomu? Užmesk akį: https://www.nfq.lt/karjera-nfq  

 

 

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra