Naujienos

 
2017 12 25

Atostogos kitaip: salos nuoma Naujiesiems metams vos nuo kelių šimtų eurų

Nereikia būti milijonieriumi, kad išsinuomotum privačią salą. Ir jei kada nors svajojote tai padaryti - jūs tikrai ne vienas. Pasirodo tam užtenka 255 eurų. Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma HomeToGo, vystoma NFQ Technologies, pateikia 6 geriausių privačių salų sąrašą, o daugelis iš jų kainuoja gerokai pigiau nei išsinuomoti dvigubą kambarį prabangiame viešbutyje. Taigi, jei dar nesuplanavote, kur švęsite Naujuosius metus, galite pabandyti pasislėpti tyru vandeniu skalaujamose Belizo salose ar tropiniame Bahamų rojuje.


Romantiškas poilsis miškingoje Colleton River Plantation Toronte, 255 Eur

Deepwater sala Toronte yra puiki užuovėja, norintiems romantiškai praleisti laiką - ji rezervuojama tik poroms. Jei mėgstate žvejoti, ilgai galvoti, ką pasigaminti vakarienei nereikės. Romantiškas kampelis įsikūręs miškingoje ir saugomoje įlankos teritorijoje, apsuptoje žuvingo vandens. Vėsesniu oru vakaroti galėsite 300 kv. m. erdvėje, su 360° vaizdu į gamtą, židiniais, katedros lubomis svetainėje ir įspūdingais mediniais baldais.

 

Colleton_River_Plantation 


Privatus rojus Ipil Waterfront saloje  Filipinuose, 671 Eur

Ieškote privataus rojaus pasislėpti? Keliaukite į Ipil Waterfront salą. Šį tropinį kampelį vargu ar kas suras, ji paslėpta pačioje Palavano salyno širdyje, sudarytoje iš daugiau nei 1,7 tūkst. Filipinų salų. Kvapą gniaužiantys baltojo smėlio paplūdimiai, skaidrus vanduo, įvairiaspalvės atogrąžų žuvys ir koralai, tankūs miškai ir įspūdingos klinčių uolos. Čia pabuvojusių žmonių atsiliepimais tai derinys, tarpusavyje sumaišantis žemę, vandenį ir dangų.

 

Ipil_Waterfront

 

Įsitraukite į vandenyno gyvenimą spalvingoje East Sister Rock saloje, 1182 Eur


Mėgaukitės atostogomis East Sister Rock saloje, prisodrintoje Atlanto vandenyno ošimo, nuspalvintoje romantiškais saulėtekiais ir saulėlydžiais. Privačią salą supa koralų rifai, sukuriantys idealias sąlygas nardymo fanatikams, jau nekalbant apie įsimintinas maudynes su delfinais. Žvejodami ant Seven Mile Bridge turėsite puikią galimybę susipažinti su margu vandenyno pasauliu, įskaitant mėlynuosius marlinus, plekšnes ar omarus.

 

East_Sister_Rock_Island 

Ramybės oazė Cherry Island, Ontarijo provincijoje, 1648 Eur

Ieškote visiškos ramybės? Patirkite geriausia tai, ką gali pasiūlyti 1,61 hektarų sala, įsikūrusi Muskoka ežero prieglobstyje. Tik jūs, knyga, 100 metų senumą menančios pušys ir atviri vaizdai į ežerą. Nuo paplūdimio kranto nepamatysite jokios gyvos civilizacijos, todėl galėsite pasijausti tikru karaliumi plaukiant kanojomis, baidarėmis ar irkluojant stovint. Labiau patinka žiema nei vasara? Ne problema. Žiemą visą salą padengia kalnas sniego, tad galite stebėti baltus peizažus sėdėdami karštame kubile terasoje.

 

Cherry_Island
 

Majų kalnų apsuptis Little Harvest Caye saloje, Belize, 2296 Eur


Įsivaizduojate save su draugų kompanija atostogaujančius privačioje saloje, apsuptoje kvapą gniaužiančiais Majų kalnų vaizdais? Egzotinė keturiolikai asmenų skirta sala Little Harvest Caye gali tai pasiūlyti. Kaip ir pilną personalo aptarnavimą, nuo asmeninio virtuvės šefo iki vairuotojo ir privataus laivo bei vandens sporto įrangos. Dilemos, kam atiteks geriausias namelis su vaizdu į jūra nekils, nes kiekvienas namelis turi privačią panoramą.

 

Little_Harvest_Cave 

Karibų jūros perlas Royal Belize, 6318 Eur

Ieškantiems privatumo ir prabangos - Royal Belize yra tobulas pasirinkimas. Karibų jūros regione slypintis privatus rojus jus pasitiks su visais reikiamais atostogų atributais, nuo gausybės asmeninio aptarnaujančio personalo iki sportinių kanojų ir galimybės išsiruošti į apžvalginius krioklių ir olų turus. Saloje yra trys atskiros vilos, tad tai gali būti tobulas pabėgimas nuo civilizacijos triukšmo su smagia draugų kompanija.

 

Royal_Belize

 

Apie HomeToGo

HomeToGo yra didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos meta-paieškos platforma, apjungianti daugiau nei 250 partnerių ir pateikianti daugiau nei 11 mln. nuomos pasiūlymų. Šiai platformai technologinius sprendimus kuria NFQ Technologies. Bendros investicijos į HomeToGo sudaro reikšmingą aštuonženklę sumą, pernai metais startuolis pateko tarp 10 sparčiausiai augančių verslų Europoje.   

 

 

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra