Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

Talentų žvalgas Vilniuje

NFQ Technologies, tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija, vienijanti 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų, naujiems metams išaušus plečia People & Culture padalinį ir ieško naujo komandos nario! Šiuo metu - Talentų žvalgo, norinčio dirbti ambicingoje ir idėjų kupinoje Recruitment komandoje.

 

darbo_skelbimas_talentu___valgas 

Esi tas, kuris siekia karjeros recruitmento srityje ir mato galimybes IT rinkoje? Mes ieškome būtent tavęs!

 

Ką pas mus veiktum?

 

 • Dalyvautum talentingo bei pozityvaus personalo paieškos ir atrankos procese
 • Ieškotum kandidatų laisvoms pozicijoms ir juos pakviestum pasivaišinti kava mūsų ofise
 • Vertintum kandidatų tinkamumą pozicijoms
 • Atliktum trumpą interviu telefonu
 • Administruotum mūsų kandidatų duomenų bazę
 • Nuolatos mokytumeisi drauge su visa komanda - pamiršk komforto zoną ;)

 

Kas mums svarbiausia?

 

 • Tavo proaktyvumas bei mokėjimas ne tik kurti, bet ir palaikyti socialinius ryšius
 • Pasitikėjimas savimi, aukštas įsitraukimo lygis, smalsumas ir kūrybiškumas
 • Mokėjimas kasdienėje veikloje taikyti socialinių medijų ir alternatyvias technologijas, inovatyvius metodus
 • Nuolatinis noras ir pastangos tobulėti bei maksimalizmas
 • Sugebėjimas ne tik matyti problemas, tačiau ir pateikti jų sprendimo būdus
 • Laisvas bendravimas ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba

 

Ką už tai siūlome?

 

 • Darbą "kietoje" tarptautinėje kompanijoje
 • Galimybę dirbti su savo srities profesionalais
 • Draugišką ir ambicingą kolektyvą, kur iš kiekvieno galima daug ko išmokti ir kur kiekvienas tau geranoriškai patars ir padrąsins
 • Profesionalią aplinką, orientuotą į kokybę
 • Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes

 

Nori jungtis prie mūsų komandos? Brūkštelk: monika@nfq.lt

 

 

Apie NFQ Technologies:

 

NFQ Technologies - tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija, vienijanti 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų. Kuriame e. verslo ir verslo valdymo sistemas, didinančias mūsų klientų verslo efektyvumą bei konkurencinį pranašumą. 

 

Per 15 veiklos metų sukaupėme vertingo know-how įgyvendinant didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos, prekybos sektoriuose.

 

Kuriame ir vystome milžiniškos architektūros meta paieškos variklius, sėkmingus MVP, sulaukiančius milijoninių tarptautinių investicijų jų vystymui. Didžiausią mūsų veiklos dalį sudaro programinės įrangos kūrimas, taip pat daug dirbame su BI, data driven verslo vystymo sprendimais ir procesų optimizavimu, CRO bei UX/UI. Kartu su partneriais investuojame į naujus verslo projektus, kurių sėkme tikime ir kuriems galime padėti ne vien technologiniais sprendimais.

 

Klientai, su kuriais dirbame - KAYAKHomeToGoOneGoRocket InternetSIXT, InterNations ir kt. Mūsų kuriamas atvirojo kodo itin didelio apkrovimo web sistemų variklis ONGR.io tarptautinėje arenoje pelnė ne vieną apdovanojimą. 


KAYAK - 2004 m. JAV įkurta skrydžių, viešbučių, automobilių nuomos ir kitų kelionių paslaugų paieškos bei kainų palyginimo sistema, šiuo metu turinti lokalias versijas maždaug 20-yje valstybių, per metus apdorojanti apie 1 mlrd. vartotojų užklausų. Tai didžiulė informacinė sistema, apdorojanti milžiniškus informacijos kiekius, veikianti pagal daugybę algoritmų, duomenis talpinanti į šimtus serverių, susidorojanti su ypač aukštais greitaveikos reikalavimais.


HomeToGo - pasaulyje didžiausia atostogų būsto nuomos paieškos sistema, apjungianti daugiau nei 250 nuomos tinklalapių, pateikianti daugiau nei 7 mln. nuomos pasiūlymų, iš kurių 3.8 mln. užsakomi realiu laiku. Ši meta paieškos sistema apjungia žinomiausius nuomos tinklalapius, tokius kaip Booking.comVrboHomewayHouseTripFlipKeyWimdu9flats ir kt.


Mūsų inžinieriai yra sukūrę atvirojo kodo e. verslo platformą ONGR , paspartinančią jau veikiančius e. komercijos projektus arba padedančią sukurti naujus. Ją naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip KivedaYategoHomeToGo ir daugelis kitų. ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. 

 

 

«  visi darbo pasiūlymai 

«  iššūkiai ir galimybės

«  dirbti NFQ gera    

   

Svetainės struktūra