Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

Patyręs PHP back-end programuotojas (-a) Vilniuje (InterNations)

NFQ partnerė Vokietijoje - didžiausias pasaulio socialinis tinklas užsienyje gyvenantiems profesionalams ir emigrantams InterNations - kviečia prie komandos prisijungti įgudusius back-end programuotojus.  

  back_end_programuotojas_InterNations

  

Ši komanda dirba su vienų solidžiausių Vokietijos investuotojų (Holtzbrinck Ventures) finansuojamu socialiniu tinklu, buriančiu bendruomenes ir padedančiu užsienyje gyvenantiems profesionalams jaustis kaip namie - rasti draugų, paslaugų, darbą, dalyvauti renginiuose, o jais InterNations garsėja bene labiausiai.

 

InterNations nori dirbti ne su aklais vykdytojais, o kūrybingomis, aistringomis ir ambicingomis asmenybėmis. Esi toks? Puiku, turime daug ko pasiūlyti. 

 

Su kokiomis technologijomis ir kaip reikės dirbti?

 

 • PHP 5.6, Symfony 2 
 • Duomenų saugojimas: MySQL, MariaDB, Redis, Solr
 • Testai: PHPUnit, Behat
 • Projekto valdymas: Jira, Vagrant, Git/github, Jenkins
 • Agile: kasdieniai ir sprinto susitikimai, užduočių estimate'ai, deployment'as sprinto pabaigoje
 • Code reviews kiekvienam commit'ui: Crucible + Fisheye
 • Įspūdinga CI infrastruktūra, puikiai tinkanti eksperimentams
 • Meilė open source

Kokių įgūdžių ir savybių iš tavęs tikimės?

 • Darbo su PHP, Symfony 2.8, MySQL (MariaDB) patirties
 • Gero REST API, PHPUnit išmanymo
 • Patirtis su Solr/ Elasticsearch, RabbitMQ, Memcache, Redis būtų didelis privalumas
 • Behat + Sahi + PhantomJS Acceptance testavimui
 • Nuolatinio noro tobulėti
 • Komandiškumo
 • Kruopštumo ir atsakingumo
 • Komunikabilumo
 • XKCD komiksų skaitymas būtų privalumas :)

 

Už tai siūlome:

 

 • Profesinio tobulėjimo galimybes
 • Daugiakultūrę aplinką
 • Stiprią komandą 
 • Sudėtingą, prasmingą ir iššūkių kupiną projektą
 • Klausimų nekeliantį atlyginimą ir tavo pasirinktus darbo įrankius
 • Puikų biurą bei „ekskursijas" Miunchene

 

InterNations  komandos narys Egidijus pasakoja:

 

Back end programuotojo darbą InterNations komandoje būtų sunku pavadinti nuobodžiu. Kodėl? Pirmiausia dėl to, jog kompanija labai vertina drąsius programuotojus, veržlumą ir nebijo išbandyti naujas technologijas bei praktikas. Šiuo metu dirbama naudojant PHP 5.6 ir Symfony 2.8 kodo bazę bei pasitelkiant Solr, Redis, RabbitMQ (ir t.t.) įrankius užduotims atlikti. Bet nekantriai laukiame PHP 5.6 ir Symfony atnaujinimų. InterNations komandoje visada yra naujovių bei ką (ir iš ko) mokytis. Tai parodo vien tai, jog InterNations CTO yra plačiai PHP bendruomenėje žinomas Lars Strojny - išskirtinio talento programuotojas bei dar geresnis techninis vadovas.


Bet per daug atsipalaiduoti nėra leidžiama, nes pagrindinis kriterijus - kokybė ir profesionalumas. Labai daug dėmesio skiriama kodo ir produkto kokybei, analizei bei testavimui. Unit, integration ir acceptance testai yra privalomi. Kiekvienas commit'as yra atidžiai peržiūrimas kolegų, kurie linkę diskutuoti, stengiasi padėti atrasti tinkamiausią sprendimą ar pasiūlyti geriausią praktiką. Taip pat kolegos niekada nepamirš pagirti ir padėkoti už puikiai atliktą darbą.

 

Kompanijoje dirbama pagal Agile metodologiją. Komandose būna po 4-5 programuotojus bei projekto vadovą. Kiekvienam žmogui stengiamasi rasti komandą, kurioje jis geriausiai jaustųsi bei galėtų atskleisti savo galimybes. Galima rinktis savo mėgstamiausią sritį - backend, frontend ar full stack - ir darbai planuojami taip, kad netektų lįsti į sritį, kuri tavęs nedomina. Vidinei komunikacijai naudojamas Atlassian produktų komplektas (Jira, HipChat, Crucible, FishEye, ...), Skype vaizdo skambučiams.

 

Bendravimas InterNations viduje pakankamai neformalus ir draugiškas. Kadangi kompanijoje dirba žmonės iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, visada atsiranda kolegų, su kuriais galima įdomiai pabendrauti ne tik apie darbą, o ir įvairiomis globaliomis temomis. Na ir, žinoma, linksmi vidiniai įmonės vakarėliai bei šventės, kurių čia netrūksta... :)

  

Nori jungtis prie mūsų komandos? Rašyk: monika@nfq.lt.

  

 

Apie NFQ Technologies:

 

NFQ Technologies - tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija, vienijanti 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų. Kuriame e. verslo ir verslo valdymo sistemas, didinančias mūsų klientų verslo efektyvumą bei konkurencinį pranašumą. 

 

Per 15 veiklos metų sukaupėme vertingo know-how įgyvendinant didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos, prekybos sektoriuose.

 

Kuriame ir vystome milžiniškos architektūros meta paieškos variklius, sėkmingus MVP, sulaukiančius milijoninių tarptautinių investicijų jų vystymui. Didžiausią mūsų veiklos dalį sudaro programinės įrangos kūrimas, taip pat daug dirbame su BI, data driven verslo vystymo sprendimais ir procesų optimizavimu, CRO bei UX/UI. Kartu su partneriais investuojame į naujus verslo projektus, kurių sėkme tikime ir kuriems galime padėti ne vien technologiniais sprendimais.

 

Klientai, su kuriais dirbame - KAYAKHomeToGoOneGoRocket InternetSIXT, InterNations ir kt. Mūsų kuriamas atvirojo kodo itin didelio apkrovimo web sistemų variklis ONGR.io tarptautinėje arenoje pelnė ne vieną apdovanojimą. 


KAYAK - 2004 m. JAV įkurta skrydžių, viešbučių, automobilių nuomos ir kitų kelionių paslaugų paieškos bei kainų palyginimo sistema, šiuo metu turinti lokalias versijas maždaug 20-yje valstybių, per metus apdorojanti apie 1 mlrd. vartotojų užklausų. Tai didžiulė informacinė sistema, apdorojanti milžiniškus informacijos kiekius, veikianti pagal daugybę algoritmų, duomenis talpinanti į šimtus serverių, susidorojanti su ypač aukštais greitaveikos reikalavimais.


HomeToGo - pasaulyje didžiausia atostogų būsto nuomos paieškos sistema, apjungianti daugiau nei 250 nuomos tinklalapių, pateikianti daugiau nei 7 mln. nuomos pasiūlymų, iš kurių 3.8 mln. užsakomi realiu laiku. Ši meta paieškos sistema apjungia žinomiausius nuomos tinklalapius, tokius kaip Booking.comVrboHomewayHouseTripFlipKeyWimdu9flats ir kt.


Mūsų inžinieriai yra sukūrę atvirojo kodo e. verslo platformą ONGR , paspartinančią jau veikiančius e. komercijos projektus arba padedančią sukurti naujus. Ją naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip KivedaYategoHomeToGo ir daugelis kitų. ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. 

 

 

«  visi darbo pasiūlymai 

«  iššūkiai ir galimybės

«  dirbti NFQ gera            

Svetainės struktūra