Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

Patyrę front-end programuotojai (-os) Kaune (KAYAK)

NFQ komanda KAYAK Kaune ieško protingų ir entuziastingų web programuotojų, degančių noru kurti įspūdingus UI sprendimus.

 

Jau dešimt metų aukščiausio lygio specialistų komanda Kaune kuria didžiausią pasaulyje kelionių paieškos sistemą KAYAK. Sistema leidžia ieškoti skrydžių, viešbučių ir kitų su kelionėmis susijusių paslaugų daugybėje svetainių vienu metu ir taip rasti geriausią pasiūlymą per kelias minutes. Svetainė veikia 30+ šalių, informacija pateikiama 20 skirtingų kalbų. Kasdieną ją aplanko keli milijonai vartotojų. 

darbo_skelbimas_patyte_frontend_programuotojai_space_ship__1_Mes tikimės, kad tu...

 

 • Turi 3+ metų web programavimo patirtį ir seki technologijų tendencijas
 • Didžiuojiesi profesionaliomis HTML, CSS ir JavaScript žiniomis
 • Puikiai supranti jQuery ar kitas JS bibliotekas
 • Turi interneto puslapių spartinimo pagrindus
 • Esi susipažinęs su JAVA ir C#, o SQL duomenų bazių administravimo patirtis būtų privalumas
 • Laisvai kalbi ir rašai angliškai
 • Esi įvaldęs stiprius problemų sprendimo įgūdžius
 • Esi savo srities guru, bet nepamiršti nuolat tobulėti
 • Moki dirbti komandoje ir palaikyti pozityvią dvasią
 • Nebijai drąsiu sprendimų ir už juos prisiimti atsakomybę

 

Už tai siūlome...

 

 • Darbą su pasaulinio lygio, iššūkių ir nuolatinio tobulėjimo reikalaujančiu projektu KAYAK
 • Profesionalią, tarptautinę komandą
 • Galimybę didinti žinių bagažą nuolat lankantis tarptautinėse konferencijose, seminaruose ar parodose
 • Reguliarias komandiruotes į kitas KAYAK atstovybes (JAV, Vokietiją, Šveicariją)
 • Geriausią darbo įrangą ir naujausias technologijas

 

Nori dirbti kartu su motyvuotais, talentingais ir pasaulinio lygio patirtį turinčiais programuotojais? Siųsk savo CV Monikai: monika@nfq.lt.

 

 

Apie NFQ Technologies:

 

NFQ Technologies - tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija, vienijanti 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų. Kuriame e. verslo ir verslo valdymo sistemas, didinančias mūsų klientų verslo efektyvumą bei konkurencinį pranašumą. 

 

Per 15 veiklos metų sukaupėme vertingo know-how įgyvendinant didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos, prekybos sektoriuose.

 

Kuriame ir vystome milžiniškos architektūros meta paieškos variklius, sėkmingus MVP, sulaukiančius milijoninių tarptautinių investicijų jų vystymui. Didžiausią mūsų veiklos dalį sudaro programinės įrangos kūrimas, taip pat daug dirbame su BI, data driven verslo vystymo sprendimais ir procesų optimizavimu, CRO bei UX/UI. Kartu su partneriais investuojame į naujus verslo projektus, kurių sėkme tikime ir kuriems galime padėti ne vien technologiniais sprendimais.

 

Klientai, su kuriais dirbame - KAYAKHomeToGoOneGoRocket InternetSIXT, InterNations ir kt. Mūsų kuriamas atvirojo kodo itin didelio apkrovimo web sistemų variklis ONGR.io tarptautinėje arenoje pelnė ne vieną apdovanojimą. 


KAYAK - 2004 m. JAV įkurta skrydžių, viešbučių, automobilių nuomos ir kitų kelionių paslaugų paieškos bei kainų palyginimo sistema, šiuo metu turinti lokalias versijas maždaug 20-yje valstybių, per metus apdorojanti apie 1 mlrd. vartotojų užklausų. Tai didžiulė informacinė sistema, apdorojanti milžiniškus informacijos kiekius, veikianti pagal daugybę algoritmų, duomenis talpinanti į šimtus serverių, susidorojanti su ypač aukštais greitaveikos reikalavimais.


HomeToGo - pasaulyje didžiausia atostogų būsto nuomos paieškos sistema, apjungianti daugiau nei 250 nuomos tinklalapių, pateikianti daugiau nei 7 mln. nuomos pasiūlymų, iš kurių 3.8 mln. užsakomi realiu laiku. Ši meta paieškos sistema apjungia žinomiausius nuomos tinklalapius, tokius kaip Booking.comVrboHomewayHouseTripFlipKeyWimdu9flats ir kt.


Mūsų inžinieriai yra sukūrę atvirojo kodo e. verslo platformą ONGR , paspartinančią jau veikiančius e. komercijos projektus arba padedančią sukurti naujus. Ją naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip KivedaYategoHomeToGo ir daugelis kitų. ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. 

 

 

«  visi darbo pasiūlymai 

«  iššūkiai ir galimybės

«  dirbti NFQ gera       

Svetainės struktūra