Apie mus

 

Kas yra NFQ

NFQ Technologies – tarptautinė, Lietuvos ir Vokietijos kapitalo elektroninio verslo, programavimo paslaugų ir interneto rinkodaros kompanija, savo veiklą Lietuvoje pradėjusi 2002 metais. 

 

NFQ prekės ženklas buvo sukurtas 1999 metais Vokietijoje bendraminčių Wolfgang Heigl ir Andreas Stegmann iniciatyva. 2000 metais prie NFQ prisijungė Darius Lebedzinskas, dabartinis NFQ valdybos narys ir bendraturtis. Nuo 2013 m. liepos NFQ vadovauja Paulius Insoda.

Šiandien NFQ Technologies dirba daugiau kaip 230 kvalifikuotų specialistų. Kompanija yra įgyvendinusi daugiau kaip 300 elektroninės komercijos projektų, valdžiusi dešimtis internetinės rinkodaros kampanijų Vakarų Europoje ir Lietuvoje. Šiuo metu NFQ Technologies taip pat kuria didelės apimties el. komercijos platformą ONGR.

 

Didžiausią ir profesionaliausią web bei mobile komandą Lietuvoje subūrusią NFQ Technologies sudaro Projektų kūrimo ir Produktų kūrimo padaliniai, greta veikia ir Elektroninės rinkodaros paslaugų, UX/UI dizaino, Elektroninės komercijos konsultacijų bei Klientų aptarnavimo padaliniai.

 

Elektroninės rinkodaros paslaugų padalinyje dirba viena didžiausių ir profesionaliausių Lietuvoje SEO/SEM bei naujienlaiškių rinkodaros komandų, turinti patirties tiek pradedant visiškai naujus el. komercijos projektus, tiek didinant rinkos milžinų efektyvumą.

UX/UI dizaino padalinys klientams padeda sukurti ne vien patraukliai atrodančias, bet, svarbiausia, verslo tikslams tarnaujančias ir pelną uždirbančias vartotojo sąsajas. Padalinio sprendimai grindžiami ne nuojauta, o ilgamete patirtimi, skaičių, lankytojų bei rinkos analize.

Elektroninės komercijos konsultacijų padalinys ne tik kuria el. parduotuves bei interneto svetaines, bet ir padeda parinkti geriausius el. verslo partnerius – logistikos, finansų, apskaitos, didmeninės prekybos, IT ir kitas bendroves. NFQ yra „vienas langelis“ ir norintiems pradėti naują verslą, ir optimizuoti senąjį.

Klientų aptarnavimo padalinys užtikrina nepriekaištingus ryšius su klientais, padeda efektyviau naudotis naujais ir esamais el. verslo įrankiais, tobulina sprendimus bei sistemas.

Produktų kūrimo padalinys daugelį metų kasdien tobulina tarptautinių rinkos lyderių sistemas, pvz., kelionių paieškos projektą KAYAK ar daugiau kaip 5000 diegimų Europoje turinčią „OXID eShop“ platformą. Padalinys produktus dažniausiai kuria pasitelkdamas Agile metodologiją.

Projektų kūrimo padalinys dirba su fiksuotą užduotį turinčiais sprendimais. Padalinį sudaro web ir mobile komandos. NFQ projektų padalinys greičiui ir kokybei užtikrinti pasitelkia įvairias projektų valdymo metodologijas, praktikas bei įrankius, prisitaikydamas tiek prie didelių korporacijų procesų poreikių, tiek prie startuolių specifikos. Greitai kintančių verslo poreikių aplinkose NFQ naudoja Agile metodologiją, o prireikus pasitelkiama ir formali RUP metodika.


 

Trūksta informacijos? Galbūt norite susitikti? Parašykite mums!
Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!
Svetainės struktūra