Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

Patyręs front end programuotojas Vilniuje (InterNations)

NFQ partnerė Vokietijoje – didžiausia pasaulio platforma užsienyje gyvenantiems profesionalams „InterNations“ – siūlo prisijungti įgudusiems Front end programuotojams.
     
front_end_InterNations
 
Darbo aprašymas:
 
 • Didelės apimties socialinio tinklo atnaujinimas, tobulinimas ir priežiūra tarptautinėje komandoje
 • Seno kodo migracija į naują
 • Naujausių sprendimų taikymas
 • Darbas Agile aplinkoje

Reikalavimai:
 
 • Backbone.js
 • Karma Unit testavimui
 • Less CSS
 • Twig
 • Behat + Sahi/Selenium + PhantomJS
 • Įvairių naršyklių niuansų išmanymas
 • Patirtis su PHP būtų ir privalumas, ir pagalba

Siūlome:
 
 • Profesinio ir daugiakultūrinio tobulėjimo galimybes
 • Stiprią komandą ir patį šauniausią CTO Larsą ;)
 • Sudėtingą ir iššūkių kupiną projektą
 • Klausimų nekeliantį atlyginimą ir jūsų pasirinktus darbo įrankius
 • Puikų biurą geriausioje Vilniaus vietoje bei „ekskursijas“ Miunchene

„InterNations“ komandos narys Vaidas pasakoja:

Technologiškai projektas yra sudėtingas, turintis kietą komandą ir kietai suręstus procesus. InterNations komandoje galima daug ko išmokti netgi patyrusiam programuotojui. Be to, komandos lyderiai netingi paaiškinti ir pagelbėti, tai ypač praverčia tada, kai tam tikrus dalykus esi pratęs daryti vienaip, tačiau InterNations juos daro kitaip. Iš komandos visada gauni argumentuotus atsakymus, o argumentacija yra apskritai pagrindinė sprendimų priėmimų priemonė. Komandos stiprybė – vokiška kokybė, suderinta su lietuvišku veržlumu.
 

Įdomu? Susisiekime: monika@nfq.lt
 
 

Apie NFQ Technologies:

 

NFQ Technologies - tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija, vienijanti 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų. Kuriame e. verslo ir verslo valdymo sistemas, didinančias mūsų klientų verslo efektyvumą bei konkurencinį pranašumą. 

 

Per 15 veiklos metų sukaupėme vertingo know-how įgyvendinant didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos, prekybos sektoriuose.

 

Kuriame ir vystome milžiniškos architektūros meta paieškos variklius, sėkmingus MVP, sulaukiančius milijoninių tarptautinių investicijų jų vystymui. Didžiausią mūsų veiklos dalį sudaro programinės įrangos kūrimas, taip pat daug dirbame su BI, data driven verslo vystymo sprendimais ir procesų optimizavimu, CRO bei UX/UI. Kartu su partneriais investuojame į naujus verslo projektus, kurių sėkme tikime ir kuriems galime padėti ne vien technologiniais sprendimais.

 

Klientai, su kuriais dirbame - KAYAKHomeToGoOneGoRocket InternetSIXT, InterNations ir kt. Mūsų kuriamas atvirojo kodo itin didelio apkrovimo web sistemų variklis ONGR.io tarptautinėje arenoje pelnė ne vieną apdovanojimą. 


KAYAK - 2004 m. JAV įkurta skrydžių, viešbučių, automobilių nuomos ir kitų kelionių paslaugų paieškos bei kainų palyginimo sistema, šiuo metu turinti lokalias versijas maždaug 20-yje valstybių, per metus apdorojanti apie 1 mlrd. vartotojų užklausų. Tai didžiulė informacinė sistema, apdorojanti milžiniškus informacijos kiekius, veikianti pagal daugybę algoritmų, duomenis talpinanti į šimtus serverių, susidorojanti su ypač aukštais greitaveikos reikalavimais.


HomeToGo - pasaulyje didžiausia atostogų būsto nuomos paieškos sistema, apjungianti daugiau nei 250 nuomos tinklalapių, pateikianti daugiau nei 7 mln. nuomos pasiūlymų, iš kurių 3.8 mln. užsakomi realiu laiku. Ši meta paieškos sistema apjungia žinomiausius nuomos tinklalapius, tokius kaip Booking.comVrboHomewayHouseTripFlipKeyWimdu9flats ir kt.


Mūsų inžinieriai yra sukūrę atvirojo kodo e. verslo platformą ONGR , paspartinančią jau veikiančius e. komercijos projektus arba padedančią sukurti naujus. Ją naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip KivedaYategoHomeToGo ir daugelis kitų. ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. 

 

 

«  visi darbo pasiūlymai 

«  iššūkiai ir galimybės

«  dirbti NFQ gera       

Svetainės struktūra