Drąsiai kreipkitės į mūsų karjeros specialistų komandą, jei turite klausimų dėl mūsų darbo pasiūlymų ar jūsų kandidatūros būsenos.
+370 650 31 451

Karjera

 

Biuro administratorius (-ė) - Chief Trouble Solver Kaune

Spėkite, kas NFQ yra greita kaip žaibas, visada turi planą B ir viską žino bei viską gali? Susipažinkite - tai mūsų administratorė! Ir šiuo metu visai NFQ biuro administratorių komandai ieškome naujo savarankiško, iniciatyvaus, atsakingo ir organizuoto kolegos.

 

biuro_administratore 

Ką reikėtų daryti?

  

 • Organizuoti viską, ko reikia efektyviam komandų darbui - darbo priemones, komandiruotes, susirinkimus ir kt.
 • Bendrauti su mūsų partneriais, rengti ir derinti sutartis
 • Administruoti korespondenciją bei procesinti įmonės dokumentus
 • Priimti ir nukreipti skambučius
 • Užtikrinti mūsų ofiso tvarką
 • Pagelbėti organizuojant įmonės renginius

 

Tikimės, kad:

  

 • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą arba esi paskutinių kursų studentas (-ė)
 • Puikiai išmanai raštvedybos taisykles
 • Excelis yra viena iš pagrindinių tavo darbo priemonių
 • Turi puikius bendravimo įgūdžius, išmanai verslo etiką
 • Spinduliuoji optimizmu, o kruopštumas ir sugebėjimas multitaskinti - tiesiog įgimtas
 • Sugebi nuolat kelti naujas idėjas, mąstyti nestereotipiškai, greitai orientuojiesi sudėtingose situacijose
 • Puikiai kalbi, rašai ir juokauji angliškai
 • Vairuoji automobilį

 

Mes tavęs laukiame ir siūlome:

  

 • Vertingą multikultūrinę patirtį
 • Draugišką kolektyvą bei puikų programuotojų humoro jausmą
 • Tiek atsakomybės, kiek tik sugebėsi prisiimti

 

Manai, kad puikiai susitvarkytum su užduotimis ir šalia to dar spėtum atsakyti į visus klausimus iš 300 kolegų? Puiku! Tavo CV ir motyvacinės žinutės, parašytos anglų kalba, lauksime adresu roberta@nfq.lt

 

 

Apie NFQ Technologies:

 

NFQ Technologies - tarptautinė programinės įrangos kūrimo kompanija, vienijanti 300+ kvalifikuotų specialistų, kurių sukurti e. verslo sprendimai kasmet klientams generuoja virš 9 mlrd. eurų pajamų. Kuriame e. verslo ir verslo valdymo sistemas, didinančias mūsų klientų verslo efektyvumą bei konkurencinį pranašumą. 

 

Per 15 veiklos metų sukaupėme vertingo know-how įgyvendinant didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos, prekybos sektoriuose.

 

Kuriame ir vystome milžiniškos architektūros meta paieškos variklius, sėkmingus MVP, sulaukiančius milijoninių tarptautinių investicijų jų vystymui. Didžiausią mūsų veiklos dalį sudaro programinės įrangos kūrimas, taip pat daug dirbame su BI, data driven verslo vystymo sprendimais ir procesų optimizavimu, CRO bei UX/UI. Kartu su partneriais investuojame į naujus verslo projektus, kurių sėkme tikime ir kuriems galime padėti ne vien technologiniais sprendimais.

 

Klientai, su kuriais dirbame - KAYAKHomeToGoOneGoRocket InternetSIXT, InterNations ir kt. Mūsų kuriamas atvirojo kodo itin didelio apkrovimo web sistemų variklis ONGR.io tarptautinėje arenoje pelnė ne vieną apdovanojimą. 


KAYAK - 2004 m. JAV įkurta skrydžių, viešbučių, automobilių nuomos ir kitų kelionių paslaugų paieškos bei kainų palyginimo sistema, šiuo metu turinti lokalias versijas maždaug 20-yje valstybių, per metus apdorojanti apie 1 mlrd. vartotojų užklausų. Tai didžiulė informacinė sistema, apdorojanti milžiniškus informacijos kiekius, veikianti pagal daugybę algoritmų, duomenis talpinanti į šimtus serverių, susidorojanti su ypač aukštais greitaveikos reikalavimais.


HomeToGo - pasaulyje didžiausia atostogų būsto nuomos paieškos sistema, apjungianti daugiau nei 250 nuomos tinklalapių, pateikianti daugiau nei 7 mln. nuomos pasiūlymų, iš kurių 3.8 mln. užsakomi realiu laiku. Ši meta paieškos sistema apjungia žinomiausius nuomos tinklalapius, tokius kaip Booking.comVrboHomewayHouseTripFlipKeyWimdu9flats ir kt.


Mūsų inžinieriai yra sukūrę atvirojo kodo e. verslo platformą ONGR , paspartinančią jau veikiančius e. komercijos projektus arba padedančią sukurti naujus. Ją naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip KivedaYategoHomeToGo ir daugelis kitų. ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. 

 

 

«  visi darbo pasiūlymai 

«  iššūkiai ir galimybės

«  dirbti NFQ gera    

  

Svetainės struktūra