Naujienos

 
2017 03 10

NFQ sėkmės formulė – komanda, mėgstanti iššūkius: pernai pelnas didėjo 55 proc.

NFQ pelnas pernai augo 55 proc. ir siekė 1,4 mln. eurų. Finansinių rezultatų augimą lėmė naujos partnerystės, sėkminga plėtra Pietryčių Azijos ir Vakarų rinkose. Be to, 2016 metais bendrovės kuriami projektai pritraukė ženklias investicijas.


NFQ veiklos pajamos pernai taip pat didėjo 16 proc. ir siekė 11,5 mln. eurų. Didžiausią pajamų dalį - net 78,3 proc. sudarė eksporto pajamos, gautos iš projektų užsienio rinkoms. Investicijos į naujus ir nuo seniau kuriamus projektus ir produktus didėjo 45,4 proc., pasiekdamos 1,6 mln. eurų.


Rinkos standartus kuria jau 15 metų


„Praėję metai bendrovei buvo sėkmingi - gerinome finansinius rodiklius, mūsų kuriami projektai sulaukė tarptautinio įvertinimo ir investuotojų dėmesio. Tai puikus įrodymas, kad komanda su teisingu požiūriu į partnerių ir mūsų sėkmę, noras priimti iššūkius ir jau 15 metų kurti rinkos standartus - šiemet švenčiame jubiliejų - leidžia pasiekti aukštus rezultatus ir konkurencingai žaisti tarptautinėje lygoje", - sako Paulius Insoda, bendrovės „NFQ Technologies" vadovas.

 

BFL_2805_1

Pasak jo, šiais metais toliau bus skiriamas dėmesys plėtrai - bendrovė planuoja plėsti komandą tiek Lietuvos, tiek Pietryčių Azijos rinkoje. Šiuo metu NFQ trijuose biuruose Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose), Vietname bei Vokietijoje dirba daugiau nei 300 profesionalų.


Kuriamas projektas sulaukė 20 mln. JAV dolerių investicijos


Praėjusiais metais didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos meta-paieškos sistema HomeToGo, kurios techninę dalį kuria ir vysto NFQ, pritraukė 20 mln. JAV dolerių investiciją, o platforma pateko tarp 10 sparčiausiai augančių Europos verslų.

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra