Naujienos

 
2017 02 03

Kviečiame registruotis į NFQ Akademijos pavasario semestrą

Programuojantį jaunimą kviečiame registruotis į 2017 m. NFQ Akademijos pavasario semestrą, pasiūlysiantį tris mėnesius intensyvaus komandinio darbo kuriant web projektus su patyrusiais NFQ programuotojais, dirbančiais su tokiais projektais kaip HomeToGo, home24, InterNations, ONGR ir kt.

 

NFQ Akademijos užsiėmimų metu gilinamasi į programavimo, saugumo, duomenų bazių, testavimo, šiuolaikinius programavimo karkasus bei platformas, front-end ir kitas aukštos kokybės profesionaliam darbui svarbias technologijas.

 

Akademija_2. 

Užsiėmimai vyks nuo kovo iki gegužės, susitinkant vakarais, mažiausiai dukart per savaitę NFQ biuruose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Nors paskaitas Šiauliuose vesti pradėjome dar tik praeitą semestrą, būtent šiauliečiai mus nustebino labiausiai - stebėdami paskaitas nuotoliniu būdu kartu su mentoriais jie sukūrė įspūdingą baigiamąjį darbą, tapusį Kauno Akademijos rudens semestro laimėtoju. Patikslinsime - studentai iš Šiaulių yra Kauno Akademijos dalis.

 

Registracija į NFQ Akademijos pavasario semestrą atvira iki vasario 5 d. Vasario 6-7 dienomis visiems užsiregistravusiems bus atsiųsta programavimo užduotis, geriausiai ją atlikusius pasikviesime studijuoti NFQ Akademijoje. Šiek tiek pasikeitimų - tikrinant žinias bus pateikiama užduotis su atvirais klausimais, ne testas, kaip būdavo iki šiol.

 

NFQ Akademiją Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose yra baigę per 300 jaunųjų programuotojų, o sėkmės istorija yra tikrai ne viena ir ne dvi! Geriausiems NFQ Akademijos absolventams pasiūlysime karjeros galimybę NFQ.

 

Prisijungsi? Registruokis iki vasario 5 dienos!

Balsuok už patikusią naujieną
Svetainės struktūra